Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Відкриття полювання - не буде!?
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 10097   
Четвер, 19 липня 2012 15:31

Полювання не буде?Важко переоцінити значення традиційного мисливського свята    –  відкриття сезону полювання на пернатих для рядового українського мисливця. Але та вакханалія, яка нині панує в країні, нині вже дійшла до краю і скидається на те, що  багатьом любителям відпочинку з рушницею в руках цього року не пощастить відвести душу у завітних, споконвічних угіддях.

 

Особливо тривожна ситуація вимальовується на Львівщині, де фактично  майже кожен другий мисливець опинився без угідь, оскільки обласна рада так і не затвердила продовження термінів оренди. Так сталося тому, що дехто в коридорах влади  вважає, що деякі ловецькі товариства могли б вести свої мисливські господарства й ліпше. Нині депутати подаються в теплі краї у відпустку і надія на те, що  на позачерговій сесії  ситуація з мисливством зміниться на користь старих користувачів – примарна.

 

Отже таким чином на нинішній день майже 40 % угідь області залишилося без орендаря і автоматично перейшло в розряд державного фонду. А, як повідомили наш портал у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, полювання в таких угіддях не проводиться (максимум – це регулювання чисельності хижаків, в основному – лисиць). А ще там сказали, що у зв’язку з описаною вище ситуацією, побоюються масового браконьєрства на «безгосподарних» територіях. А в закріплених угіддях спостерігатиметься стовпотворіння мисливців.

 

В будь-якому випадку в програші залишиться ледь не половина мисливців Львівщини і, не виключено, що все це може вилитися в акції громадянської непокори.

 

Серед пересічних же мисливців побутує думка про те, що все це робиться для того, щоб їхні угіддя продовжували захоплювати «місцеві князькі». Ті ж мисливці, хто має «залізних коней» поступово перебиратимуться на лови до сусідніх областей, а може й країн. ( Скажімо в тій же сусідній Польщі деякі види полювання вже дешевші, аніж в Україні).

 Коментарі  

 
#6 Андрон тоз 29.07.2012 07:59
Бардак тай годі. Пора брати бика за рога
 
 
#5 Igor1 25.07.2012 08:55
Отже підтверджується інформація що "братани" Дубневичі постарались не тільки в селещних радах а й в ОДА.
Так що відкриття полювання під загрозою
 
 
#4 Igor1 23.07.2012 08:19
Депутат Дубневич гарно пробашляв кому треба щоб заволодіти угіддями мисливців
 
 
#3 pressa 20.07.2012 08:47
Дві фракції Львівської облради скликають позачергову сесію 7 серпня
Під час засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради голова комісії Ірина Сех повідомила про те, що фракції ВО «Свобода» та ПП «Фронту Змін» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради 7 серпня 2012 року.


На позачерговій сесії депутати мають намір проаналізувати роботу Управління лісового та мисливського господарства у Львівській області, а також дати оцінку його керівникові.

«Вдаватися до таких дій депутатів обласної ради спонукає ситуація, яку створило управління у сфері надання у користування мисливських угідь, – заявила Ірина Сех, – управлінці спонукають депутатів до прямого порушення законодавства України. Ми повинні дати оцінку таким діям».
 
 
#2 oleg1965 19.07.2012 21:37
Порядок надання в користування мисливських угідь визначається ЗУ "Про мисливське господарство та полюваннч" Визначення алгоритмів це перевищення службових обовязків у роботі державних службовців
 
 
#1 D.L. 19.07.2012 18:59
Автор Пустельник таким заголовком статті та непідтвердженим и фактами по змісту вводить в оману читачів порталу. Проблема у тому, що посадові особи державних уповноважених органів вчасно не довели до керівників мисливських господарств алгоритм дій, які необхідно здійснити в зв'язку з процедурою перепогодження мисливських угідь. Сподіваюся що Пустельник цього не знає, не хочеться вірити що він це написав з умислом щоб внести смуту в ряди мисливців. Крім того, в ЗМІ є інформація про те, що депутати прийняли рішення провести 7 серпня 2012 року ПОЗАЧЕРГОВУ сесію обласної ради з єдиним питанням порядку денного: "Про стан користування мисливськими угіддями в Львівській області". А керівники обласного УТМР, Лісовик, Динамо і Військохоти взагалі самоусунулися від цієї справи, кинули свої районні товариства мисливців під танк. Раджу всім мисливцям: виходьте з тих товариств - монстрів, самоогранізовуй теся в мисливські спілки, громадські мисливські організації, мисливські клуби, тощо - і добивайтеся отримання в користування мисливських угідь. Депутати Вас підтримують!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com