Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Прийоми успішної риболовлі
( 10 Votes )
Написав Mark Переглядів - 7113   
Четвер, 19 липня 2012 16:53

Успішна риболовляВлітку у водоймищах достаток всякого корму, риба сита і вибагливо ставиться до приманок що їй пропонують рибалки.

Для успішної ловлі риби в цей час потрібні не тільки хороші снасті, різні ласі наживки, відмінне знання водойми, звичок риб та володіння технікою ловлі. Необхідна і активізація самого процесу ловлі, яка як важлива складова входить в арсенал так званих рибальських секретів. Для активного вудіння перед зборами на риболовлю потрібно вирішити, де краще ловити, яким способом, яку рибу, на яку приманку. Лише склавши план ловлі, можна розпочати збори. Купити все необхідне для риболовлі можна в магазині рыбалка Киев, а тим хто не живе в столиці можна порекомендувати їх інтернет-магазин ibis.net.ua

 

На початку рибалки слід застосовувати різні наживки до тих пір, поки не буде встановлено, що рибі більше подобається. Будь-яку рухому приманку риба бере охочіше, ніж нерухому. Використовуючи вітерець і парусність жилки, можна змусити приманку рухатися безперервно. За допомогою кінчика вудилища потрібно час від часу повільно і плавно підтягувати приманку до себе, або в сторону. Якщо рибальске місце знаходиться серед корчів можна піднімати і повільно опускати приманку за допомогою вудилища.

Рибу завжди приваблює каламуть, і вона охоче підходить до неї. Взмутити воду можна сучковатою жердиною, ногами, кидаючи жменями суху дрібну глину і землю. Мутіння особливо добре приваблює рибу у чистій воді річок на течії і при ловлі на мотиля, хробака, а також на водних личинок. Це відбувається влітку і взимку.

Хороші результати дає ловля з піщаної коси, яка круто йде в воду. При цьому потрібно безперервно взмучувати ногами грунт з дна, а ловити біля краю мутного струменя. Навесні, зі спадом паводка, рибу слід шукати біля берегів на тихій та помірній течії, в гирлах річок і струмків, де вода швидше очищається від каламуті і краще прогрівається.

Бувають випадки, коли рибалка приходить на відомемісце, що добре зарекомендувало себе раніше, прикормлює рибу, а клювання немає. Не треба відразу ж йти. Дуже важливо в цей момент проявити терпіння, спостережливість і кмітливість - якості, які завжди дуже необхідні на риболовлі. Треба змінити приманку, застосувати саму дрібну за розміром, змінити глибину. Якщо при лову з дна не клює, то можна використати такий прийом: поступово піднімати приманку, зрушуючи поплавок. Іноді навіть незначна зміна глибини спуску приманки впливає на клювання. Пригостіть рибу "бутербродом". Всі ці експерименти проводите по черзі на кожну наявну у вас наживку, і  лише виявивши рибу, переналаштовуєте всі вудки на кращий знайдений режим. Іноді в пошуках ласої наживки варто розпатрати одну або дві спіймані риби, щоб, розібравшись у вмісті шлунка, визначити, що вона їсть.

В саму жарку літню пору можна застосовувати м'ятий хліб і мушлю, а також пшеницю. Всі зернові наживки варити в суміші з макухою, краще - конопляною. Макуху можна замінити насінням соняшнику, льону і конопель, попередньо розім'явши їх в ступі або двічі пропустивши через м'ясорубку. Будь-яке тісто на насадку краще готувати не на воді, а на молоці, або ягідному соці.

Mark


 

Традиционно лето это пора для отдыха.  А что может быть лучше чем отдых на море? Хорошие условия и сравнительно недорогие цены для такого отдыха в Витязево. Убедиться в этом можете посетив сайт http://www.all-anapa.ru - единый центр бронирования Анапы.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com