Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Харківській області через чуму відстрілюють диких кабанів
( 1 Vote )
Написав Газета "Сьогодні" Переглядів - 8291   
Понеділок, 23 липня 2012 15:31

Дикі кабаниХарківська областна влада стурбована ситуацією зі спалахами африканської свинячої чуми на території сусідньої Росії. Щоб не ризикувати і не наражати на небезпеку питомців свиноферм, чиновники вирішили скоротити в лісах кількість диках кабанів, які можуть переносити вірус.

За словами начальника облуправління лісового та мисливського господарства Сергія Мусієнко, лісники регулярно обходять угіддя, щоб виявити тварин з аномальним поведінкою, однак поки що таких не виявили. Зараз у лісах області налічується 3832 диких кабана, з яких 652 вже дозволили відстріляти.


Крім того, в прикордонних пунктах пропуску побудовані додаткові дезбар'єри, через які проїжджають авто і проходять люди. За словами головного інспектора ветеринарної медицини Харківської області Володимира Олійника, боротьбу з вірусом ускладнює те, що в багатьох господарствах свиней містять без огорожі і лише одиниці обладнані санпропускниками.


 

Практически для любого вида бизнеса один из самых важных и востребованых сервисов это грузоперевозки. Ведь от того насколько быстро и качественно, то есть в целосности и сохранности, товар или материал доставят к месту зависит мнение ваших партнеров или ваших клиентов о Вас и о Вашем бизнесе. Грузоперевозками по Киеву и Киевской области смело можно заказывать на сайте otvezem.com.ua.

 Коментарі  

 
#2 vasyl eger 30.07.2012 12:22
ne turystiv a moskovitiv :-*
 
 
#1 tustan 27.07.2012 15:04
Чума загрожує фермерським свиням, а відстрілюють диких! Цікаво!
А може про туристів, які через кордон їдуть подумати?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com