Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Справи кепські. Зовсім.
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 9013   
Середа, 25 липня 2012 11:31

Понад третина території мисливських угідь Львівщини залишилася без господаря та належної охорони від браконьєрства, на цих територіях не проводять регулювання чисельності хижих та шкідливих для мисливського господарства звірів та птахів, без уваги залишено види фауни, які занесені до Червоної Книги України і потребують особливої охорони.

 

Про це йшлося на нещодавній нараді щодо проблем надання у користування мисливських угідь на Львівщині, скликаній з ініціативи комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради, – повідомляє прес-служба Львівської облради.

У нараді взяли участь представники управління природних ресурсів обласної ради, Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Державної екологічної інспекції, Головного управління Держкомзему, обласного управління лісового та мисливського господарства та керівники мисливських громадських організацій, що претендують на отримання в користування мисливських угідь.

 

Як йшлося на нараді, останнім часом законодавство, яке регулює користування мисливськими угіддями, зазнало змін. Однак Управління лісового та мисливського господарства Львівщини вчасно не надало користувачам мисливських угідь необхідної методичної та практичної інформації з цього питання.

 

Ще у лютому 2012 року 26 мисливських господарств втратили право на користування мисливськими угіддями.

 

Крім того, обласне Управління лісового та мисливського господарства не забезпечує охорону територій вивільнених мисливських угідь – тобто угідь, які відійшли до державного мисливського резерву, як це передбачено ст. 1 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

 

Це при тому, що за кілька тижнів розпочинається сезон полювання на пернату дичину і без належної організації та контролю полювання може перетворитися на суцільне браконьєрство.

 

Беручи до уваги загрозливу ситуацію, яка склалася з користуванням та охороною мисливських угідь області на передодні відкриття сезону полювань, фракції ВО «Свобода» та ПП «Фронту Змін» ініціювали проведення позачергової сесії 7 серпня 2012 року. Також депутати звернулися до прокуратури з проханням провести перевірку матеріалів подань Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства про надання в користування мисливських угідь.

 

«Управління лісового та мисливського господарства скерувало до обласної ради подання про надання у користування мисливських угідь з явними ознаками порушення чинного законодавства. Зокрема, порушено статтю 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», яка передбачає погодження з власниками або користувачами земельних ділянок, тому комісія прийняла рішення звернутись до прокуратури з проханням провести перевірку на відповідність Закону України «Про мисливське господарство та полювання» матеріалів подань Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства про надання в користування мисливських угідь, а також з’ясувати обставини зволікання із здійсненням відповідних подань щодо інших користувачів мисливських угідь, та вжити належних заходів прокурорського реагування. Ми були змушені піти на такий крок, бо завтра під стіни обласної ради прийдуть або невдоволені мисливці, або власники земельних паїв, чиї землі без погоджень нададуть для полювання. В будь-якому разі обласна рада не буде приймати незаконних рішень», – пояснила голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради Ірина Сех.

прес-служба облради

-----

Планируете  отдых в Росии. Не знаете с чего начать?  По ссылке найдете всю необходимую информацию, и о курортак, и о музеях, и о достопримечательностях, и где остановиться, и много другой полезной информации для туриста.

 Коментарі  

 
#10 михась 07.08.2012 21:17
дехто з вас ганить СОВКОВУ систему мисливського господарства,а непотрібно це робити.строки відкриття сезонів були стабільні.кожен колектив мав свої угіддя,де самі мисливці вели роботу по заготівлі кормів,солі,буд ували кормушки,активн о приймали участь в знищенні вовків і лисів,ловили браконьєрів.І ПТИЦІ ,і звіра було багато.Зараз строки відкриття сезонів лише для простих ,а для районних ,і вище,адміністра цій,прокуратури ,міліції,суддів і підсудків сезон не закривається.А якщо прибавити керівництві УОР ,ЛІСГОСПУ то простим мисливцям слідвзагалі зачохлити зброю.
 
 
#9 ІГОР-львівщина 02.08.2012 09:18
Так 3.08 2012р о 9:00 біля міської ради
м Бібрка вул Г.Тарнавського.

Велике прохання всім небайдужим нас ПІДПРИМАТИ.
 
 
#8 Roman.D. 01.08.2012 15:42
Просимо підтримати Перемишлянське ТМіР "Лісівник" на мітингу 03 серпня 2012р. біля міської ради м. Бібрка в 9-00, всіх небайдужих мисливців і рибалок Перемишлянськог о району (особливо району сіл Лани, Хордоківці, Великі Глібовичі, Кулогури, Шпильчино, Будьків, Підмонастр та Старе село) та Львівщини, наперед вдячні. Буде запрошено журналістів районного та обласного ЗМІ. (Форма одягу: бажано польова-мисливська).

Цитую С.І.:
Бурмас і Дейнека заробляють на угіддях. А мисливців підставляють, організовуючи мітинг на 7 серпня. А винуваті є директори УТМР які провтикали час і можливість погодити угіддя, тепер це зробити важко. Мисливців вони кинули однозначно. А Дейнека балотується кандидатом в депутати до Верховної Ради України


З такими темпами йому дорога світить максимум до сільської ради хутора. . .
 
 
#7 witaliy_hanter 30.07.2012 09:28
Igor1 - ти дурень! Роз'яснюю чому. Справа у тому, що керівники 26 мисливських товариств на Львівщині (це кілька УТМР, Лісовик, Воєнохота і Динамо) знали, що у лютому 2012 року у них закінчився термін користування угіддями. І ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ вони не підготували належно документів щоб знову отримати угіддя у користування терміном на 15 років. Більше того, дехто з них (наприклад керівник Сокальського УТМР) по-тихому відкроїв угідя ще двом мисливським приватним господарствам, за яким стоять олігархи. Директор Львівського УТМР домовився з олігархами братами Дубневичами і віддав їм озеро і базу в с. Звенигород. А ця база будувалася руками членів товариства, озеро зариблялося і охоронялося за членські внески членів УТМР. І таке діється майже у всіх товариствах. А ти, Ігоре, вносиш сумяття в душі мисливців пропонуючи їм пікетувати. Негоже ти чиниш. Нечесні на руку керівники мисливських товариств збагачуються на добропорядних мисливцях, а ти пропонуєш мисливцям ще й підтримати тих злодюг. Варто добре подумати перед тим, чи йти на цей мітинг!!!
 
 
#6 Igor1 30.07.2012 08:22
Шановне товариство!!!!
07.08.2012 року о 9годині 30 хвилин приходьте у парк на проти ОДА, буде вирішуватись доля відкриття полювання. Не залишайтесь байдужими товариство, завтра можуть зазіхнути і на ваші угіддя.
 
 
#5 С.І. 27.07.2012 13:54
Бурмас і Дейнека заробляють на угіддях. А мисливців підставляють, організовуючи мітинг на 7 серпня. А винуваті є директори УТМР які провтикали час і можливість погодити угіддя, тепер це зробити важко. Мисливців вони кинули однозначно. А Дейнека балотується кандидатом в депутати до Верховної Ради України
 
 
#4 думаючий 27.07.2012 13:48
Раджу мисливцям виходити з товариств, які працються по старому, в дусі совкових традицій - УТМР, Лісовик, Динамо, Воєнохота. Добросовісні мисливці регулярно сплачують членські внески, які злодійкувати керівники таких товариств кладуть собі в кишеню. Чому для мисливців не організовують різноманітні мисливські змагання, турніри, виставки, фестивалі? Чому в угіддях з року в рік все менше дичини? Чому процвітає браконьєрство? Чому пересічний мисливець не може полювати на оленя, кабанів? ТОМУ, ЩО НЕЕФЕКТИВНО ведуть мисливське господарства вищевказані товариства мисливців. Раджу виходити з цих товариств та об'єднюватися в мисливські громадські організації, мисливські спілки та клуби- отримувати угіддя в користування на 15 років і господарювати належно! Таким шляхом йде вся Європа!
 
 
#3 Польовник 27.07.2012 07:34
Стосовно коментарів...до чого тут чиновники,фірта ші,ахметови ??? Де були ті керіники мисливських господарств(26! !!),що з лютого 2012,мали ПРАВИЛЬНО підготувати документи?? "краще німці"..в тому і біда,що чекаєте,що хтось за вас зробить.....
 
 
#2 Андрюха 26.07.2012 22:43
Не країна а прірва! І цікавить ЧОМУ Львівська область по всій нашій ганебній Україні тихо тільки в нас у Львівські області гамно! Хоча відповідь у мене є самого Що Львівська область ще не одна з єдиних де всі мисливські господарства ще непороздирали міліонери типу Ахметова Фірташа Собі у володіння!

Чесно мені соромно за таку країну і таку владу яка зараз є! Краще б німці нас захопили в 45!
 
 
#1 oleg1965 26.07.2012 20:23
Пора міняти закон, щоб не чиновники визначали кому надати мисливські угіддя, а на конкурентних умовах, як і у всіх країнах Європи
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com