Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
МИСЛИВЦІ ОБУРЕНІ !
( 4 Votes )
Написав В. Федорович Переглядів - 8197   
Неділя, 12 серпня 2012 22:44

Сьогодні, 11 серпня 2012 р,. по природних та людських законах на УКРАЇНІ відкривається полювання на пернатих. Та в нашому Христинівському районі, влада вже втретє нахабно переносить цей день, всупереч здоровому глузду. Так жити неможна.  

 

В народі кажуть: «Розум – господар, знання – гість». Тож, мабуть, у нашої влади обмаль і розуму, і знань. Згадайте, як «великий диригент» депутат Чечетов сказав, що ви вже були при владі, а тепер ми, «и будем делать, что хотим». Ось і роблять, як загарбники, прибирають до рук все, що можна і не можна, навіть ті підприємства, котрі повинні знаходитись у державній власності, вже й до землі добираються.

 

Прозвучала інформація, що у Президента Януковича 160га мисливських угідь, до яких прокладено високоякісну дорогу, а до ближніх населених пунктів - доріг немає. І ще невідомо, чи є Янукович мисливцем.

 

Згадаймо той трагічний випадок, коли застрелили Кушнарьова. Він був мисливцем, але трапилось це у вівторок, коли полювання заборонено.  

 

Я пенсіонер, із 45-річним трудовим стажем. В товаристві мисливців -  43 роки. Для нас відкриття полювання - свято, всі мисливці готуються заздалегідь, а цей день у мисливських колективах проходить по своїх традиціях та звичаях. Проводиться полювання по визначених днях тижня: на птицю - середа, субота та неділя; на пушного звіра – субота та неділя. Традиційно, друга субота серпня є початком полювання.  Та ваша теперішня влада забороняє нам відзначати цей найважливіший для нас день.

 

Як корінний житель України. Тут я народився, живу на своїй землі, тож маю право запитати Президента Януковича, прем’єрміністра Азарова та інші керівні структури, аж до районного рівня: чого ви так нас всіх зневажаєте? Чого ви так ненавидите Україну? Вже й закон про мови пропхали. Що, хочете щоб наша держава стала (Національний округ Україна) при Росії??? Хочете щоб Україна стала російськомовною? Ще до вашого закону про мови: Київ, Харьків, Донецьк, Одеса, Крим та ін, розмовляли російською мовою. Хочу вам нагадати, Київ (мать городов руских) так не раз говорили самі росіяни. Не треба руйнувати Україну. Дорвавшись до влади, ви таке творите, що ні в які рамки не вкладається. Конституція «відпочиває», злодійські закони і то справедливіші ніж ваші дії. Це видно по ваших драконівських законах, які принесли нам погіршення життя, а прийняла їх ваша кишенькова Верховна рада.

 

Як дитина війни, по принятому раніше закону, я маю право на добавку до пенсії, та вона не виплачувалась. В минулому році, 2 вересня, я отримав рішення трьох судових інстанцій про виплату мені надбавки до пенсії за три місяці (моя пенсія на той час складала 934 грн.), пенсійний фонд нарахував надбавку в сумі 970 грн., але до сьогоднішнього дня цієї надбавки не отримав, кажуть в Кабміні немає грошей. Рішення суддів обов’язкове для виконання усіх гілок влади. Чому Кабмін не виконує навіть рішення суддів? По телебаченню почув, що прем'єр Азаров отримує пенсію в 20 000 грн. та зарплату 45 000 грн. Це справедливо? Кажуть, написав Президент Янукович якусь книжку, сума гонорару в мільйонах, здивувала всю літературну громадськість. А цю книжку хтось бачив? А як за півтора роки сини Януковича стали міліардерами? Президент - гарант Конституції і законів, тільки постає питання, яких законів???

 

Ось і виходить, що ви - вседозволеність, а ми – ніщо. 

 

Хочу нагадати. Територія на якій знаходиться Україна, відліковує свій час ще до Аріїв. Наші предки вели осідлий спосіб життя. Будували житло, обробляли землю, садили дерева, виноград, займались полюванням, риболовлею, вирощували тварин, птицю. Це у нас в крові, в генах. Ми і зараз трудимось на своїх клаптиках землі, щоб виростити хоч якусь городину, вирощуємо садові культури, та не всі вже можуть вирощувати тварин, птицю. А ви, нинішня влада, уже відбиреєте у нас те, що нам належить по праву - полювання та риболовлю. Спробуйте самі прожити на 1000 грн. в місяць. Ви давно порозбирали водоймища, вже до річок, морів добралися. Розбираєте в приватну власність найкращі мисливські угіддя, то може схаменіться. Природа і все що в ній є живого - не ваша приватна власність, а належить тим, хто трудиться на ній для збереження і примноження хоч того, що залишилось. Не зашкодьте і схаменіться.

 

В.Федорович, мисливець, пенсіонер, м.Христинівка.


 

Дети любят мультики но уже пересмотрели все что есть на дисках? Есть выход - можно просто мультфильмы смотреть онлайн.

 Коментарі  

 
#2 nadyk 31.08.2012 16:50
До чого тут голови мисливських товариств? Вони абсолютно нічого не вирішують щодо закриття/відкриття полювання! Все віддано на відкуп головам ОДА, а в них, в свою чергу, є різного роду вказЯвки з "центру". От і думайте!!!
 
 
#1 Тростянець 15.08.2012 09:06
Голів мисливських товариств не призначають з Києва, їх вибирають самі ж мисливці на зборах. Вибирають, потім платять їм зарплату, утримують за кошти, які платять мисливці у вигляді членських внесків. Робімо висновки!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com