Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На одному з водосховищ Львівщини впіймали три піраньї
( 1 Vote )
Написав ZIK Переглядів - 10378   
Вівторок, 14 серпня 2012 16:45

ПіраньяВідразу три десятисантиметрові піраньї впіймали рибалки-любителі на вудки в Добротвірському водосховищі. Незнайомих риб віднесли до спеціалістів Львівдержрибоохорони. Виявилося, це риба, батьківщина яких – прісні води в південній Америці. Відтак, природнім шляхом до нас потрапити вони навряд чи могли.

«У нас є чимало акваріумістів, які розводять екзотичні види. Переконаний, що саме хтось із них або з цікавості, або не бажаючи більше доглядати за цими рибами, випустив їх у водосховище», – прокоментував головний фахівець Львівдержрибоохорони Іван Косач. Разом з тим, він додав, що такі дії – порушення природоохоронного законодавства, адже, невідомо, який вплив можуть мати екзотичні види на наші живі організми.

Загалом існує приблизно 50 видів піраньї. Приблизно половина з них харчуються рослинною їжею, інші – типові хижаки, зграя яких за кілька хвилин може з'їсти 50-кілограмову тварину.

«Який саме вид упіймали у Добротворі поки не відомо. Вчені їх досліджують», – сказав Іван Косач. Втім він уважає, що загрози вони найімовірніше не становлять. Адже, навіть якщо представники цього виду риб і залишилися в водосховищі, малоймовірно що вони тут приживуться, та переживуть зиму, і ще менша ймовірність того, що зможуть у нас розмножуватися.

 

ZIK

 

 Коментарі  

 
#3 тарас демків 22.08.2012 17:24
земануіл.а що ви курите?
 
 
#2 Земануїл Ісаакович 15.08.2012 08:37
Начальник Львівдержрибінс пекції Богдан Герман і вічно бухий іхтіолох спільно з такими ж алканавтами з Галицькі сільгосп-парнокопитної академії ім. Стьопана Б. кропіткою працею на замовлення Рентахону вивели новид вид рибів "карась бойовий галицький". Який буде запущений диверсант-рейнджерами у водойми Московії для підриву ії харчового потенціялу. Одна бойова одиниця здатна за добу понадкушувати 120-130 язів, стерлядів, сазанів та решти рибів ворога. На виведення пішло 8 років звитяжливої роботи та 6 грантів діяспори. По цій стратегічній темі захищено 3 дохтурських та 11 кандидатських дисертацій. Смішно, правда?
 
 
#1 СВД 14.08.2012 17:54
Жесть =))
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com