Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля білого амура на листя капусти
( 10 Votes )
Написав fishingtips Переглядів - 8436   
П'ятниця, 17 серпня 2012 14:45

Ловля Білого АмураВідомий своєю обережністю Амур відноситься до числа «травоїдних» мешканців водойм. Причому риба ця досить вибаглива як до снасті, так і до наживки.

Часом спроби використати в якості наживки звичну для нього рослинну їжу не приносять успіху, в зв'язку з чим, рибалки зважилися на експерименти з капустою. І, судячи з усього, не дарма.В якості наживки для ловлі білого амура можна використовувати звичайну білокачанну капусту, головне, щоб листя її не були зів'ялими. Слід врахувати, що брати слід ті листи, які знаходяться ближче до центру качана, так як вони більш ніжні і тим самим привабливіші для риби.

 

Листя капустиНезважаючи на те, що Амур воліє харчуватися «місцевою» рослинною їжею, що виростає в місцях його проживання, подібну «капустяну» насадку він бере досить охоче і сміливо.

 

Для виготовлення наживки, з капустяного листа ножем вирізують смужку, що має в довжину до 50 см і завширшки до 0,8 см. При цьому обов’язковим є збереження основної прожилки листа, в край якої і встромляється гачок. Прожилок не повинен бути особливо товстим, тому і рекомендується брати молоді капустяні листочки.

 

Враховуючи, що Амур досягає досить значних габаритів і активно веде себе при підсіканні, для ловлі його на капустяний лист бажано використовувати досить міцне вудилище, що оснащується котушкою, гачками № 5-8 і жилкою діаметром 0,3-0,5 мм. Такі атрибути як поплавок і грузило на снасті не потрібні. (Снасті та спорядження для рибалки, полювання, туризму та інших видів активного відпочинку за доступними цінами завжди можна придбати в інтернет-магазині hfostore.com).

 

Наживку слід закидати якомога ближче до зовнішнього кордону водної рослинності в місцях зростання очерету. Тим самим створюється враження її природного походження.

 

Другим важливим моментом при ловлі білого амура є маскування рибалки і дотримання тиші. Обережність риби не допускає знаходження рибалки в полі зору риби, тому краще всього сховатися за очеретом або в прибережній рослинності.

 

Як і всяка інша риба, амур спочатку пробує насадку губами, а потім, переконавшись в їстівності і безпеці, сміливо бере її. У момент клювання необхідне досить різке підсікання, щоб гачок добре увійшов в потужні ротові тканини амура.

 

Практика показує, що при такому способі лову, цікавляться капустяної насадкою саме великі екземпляри Амура, тому рибалці не можна втрачати пильності при очікуванні раптової клювання.

fishingtips.org.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com