Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
"Львівдержрибоохорона" знову "засвітилася".
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 9694   
Неділя, 19 серпня 2012 20:28

Попри те, що начальника "Львівдержрибоохорони" п. Германа нещодавно звільнено, його підлеглі продовжують "бурхливу" діяльність. Нижче подаємо черговий факт:

                                                                  Голові  державного  агентства   рибного господарства України

                                                                                                          п. В. Дронику

 

                                                                                                 м. Київ, вул. Артема, 45 А

Прокурору Львівської області п. О. Василенку   м. Львів, проспект Шевченка,                                     

Голові Львівської обласної державної адміністрації п. М. Костюку,   м.Львів, вул. Винниченка, 18

Голові Львівської обласної ради  п. О. Панькевичу м.Львів, вул. Винниченка 18

Головному державному санітарному лікарю Львівської області п. Р. Павліву 9005 м.Львів, вул.Зелена, 12

Начальнику державної  екологічної інспекції  в Львівській області п. Д. Штикалу, 79054 м. Львів вул. Стрийська, 98

ЗВЕРНЕННЯ

            Я, Ковальський Роман Мар'янович, представник Всеукраїнської громадської організації "Громада Рибалок України", 04 серпня 2012 року був залучений районною службою лісомисливської  охорони до участі в рейді по охороні водно-болотних угідь від браконьєрства. В ході рейду я став свідком негативної ситуації, яка відбулася близько 20 год 04.08.2012 року на березі водосховища "Віжомля" в Яворівському районі Львівської області.

            На березі водоймища у прибережній водоохоронній зоні, на відстані 5 кроків від урізу води, стояв легковий автомобіль ГАЗ-3110 чорного кольору, державні номерні знаки АН 9781 АХ, біля якого знаходився відкритий поліетиленовий мішок з забороненими знаряддями добування водних живих ресурсів - сітками ставними (фото додається).  На цих сітках були відсутні спеціальні бірки для маркування знарядь лову, що є обов'язковою вимогою при використанні сіток при промисловому вилові водних живих ресурсів. Серед присутніх на березі людей (осіб як чоловічої так і жіночої статі) було помічено гр. Івана Перхуна, в минулому інспектора Львівдержрибоохорони, який відразу почав комусь телефонувати на мобільний телефон і гарячково щось пояснювати.

            Через невеликий проміжок часу на місце події на автомобілі НИВА-21213 д/н ВС 8188 АН прибув начальник оперативної групи Львівдержрибоохорони Олександр Сторожук (фото додається). Крім нього в автомобілі знаходився ще один чоловік, дві жінки та дитина. На запитання до О.Сторожука що це за мішок з сітками, він відповів що знаходиться у відпустці та приїхав сюди виключно на відпочинок. Проте згодом запевнив присутніх що знаряддя незаконного лову риби - сітки ставні були вилучені кілька днів тому з водойми інспекторами Львівдержрибоохорони і залишені на зберігання п. І.Перхунові. Також він повідомив присутніх про те, що І.Перхун на даній водоймі займається промисловим виловом водних живих ресурсів.

            Нам було вельми неприємно чути таке справдовування від посадової особи Львівдержрибоохорони, так само як і спостерігати факт використання службового автомобіля інспекції в приватних цілях.

            Крім того на березі водойми ми побачили дві палатки, розкладене багаття, забруднену побутовим сміттям прилеглу територію. Поміж деревами на линвах було розвішано для просушки засолену рибу (фото додається). Жодних ознак пункту прийому риби: відсутній облаштований причал, вага, холодильник, туалет, тощо. Поруч до берега було пришвартовано два металеві човни, які очевидно використовуються при промисловому вилові водних живих ресурсів. На даних плавзасобах відчсутні реєстраційні номерні знаки, їх не обладнано засобами порятунку на воді, що є обов'язковою умовою при використанні їх на водних об'єктах. Біля човнів на березі теж знаходилися сітки, які були мокрими і на яких теж були відсутні спеціальні бірки (фото додається).

Враховуючи вищенаведене, просимо вжити вичерпних заходів реагування, спрямованих на перевірку наявності усієї необхідної дозвільної документації на вилов, зберігання, перевезення та реалізацію водних живих ресурсів, які добуваються приватним підприємцем на водоймі "Віжомля" в Яворівському районі.

Окремо просимо провести службову перевірку щодо законності дій посадових осіб "Львівдержрибоохорони", які описано в даному зверненні.

Про розгляд звернення, прийняте рішення, виявлені порушення та вжиті заходи реагування просимо письмово повідомити у термін, визначений чинним законодавством України.

                        Додаток: фотофіксація події.

            З повагою

Представник ВГО «Громада Рибалок України»  у м. Львів та Львівській обл.                                                 Роман Ковальский

 

    

 Коментарі  

 
#3 Wow@ 23.08.2012 12:52
До вище згаданого посту про "так тяжко взяти спін чи фідер і здобути рибу не браконєрським способом" - це просто людськи фактор як лінь, думати, і старатися щось зловити! Наш народ (не всі) просто ліниві....
 
 
#2 osik1985@mail.ru 23.08.2012 10:10
Також хотів би побачити фото даної ситуації.

От так рибінспекція штрафує стареньких дідів які ловлять рибу в час заборони на зимувальних ямах (ці місця тяжко назвати зимувальними ямами), а тут цілий промисл їхнімиж руками. Просто шокують такі дії, цеж не бідні люди і недумаю що вони голодні риби, представники рибохорони і навіть ті що у відставці можуть рибалити де завгодно невже так тяжко взяти спін чи фідер і здобути рибу не браконєрським способом. Як намене це просто хамство і неповага до своєїж роботи.
 
 
#1 Ivan-39 20.08.2012 14:19
До автора: розмістіть будь-ласка фотографії про які вказано наприкінці скарги
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com