Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
А так хотілося "нарізняка"...
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 8752   
П'ятниця, 14 вересня 2012 13:35

Як інофрмує прес-служба Львівської митниці, нещодавно громадянин України  повертаючись з республіки Польща в Україну через митний пост „Краковець” Львівської митниці  легковим автомобілем, для проходження митного контролю обрав зону спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час митного контролю  цього транспортного засобу у митників  виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

 

Автомобіль було переведено зі смуги спрощеного митного контролю на майданчик поглибленого догляду транспортних засобів та товарів, де в багажнику автомобіля серед сумок з особистими речами було виявлено зброю виробництва Чехії, а саме - дві мисливські рушниці з комбінованими стволами (гладкоствольним та нарізним) та  два комплекта гладкоствольних стволів до них. Окрім того в  підлокітнику автомобіля між передніми сидіннями були набої до зброї – 20 шт.,  виробник – Німеччина.

 

Таким чином, гр. України. порушив порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю та вчинив недекларування вказаного вище товару.

 

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст.ст. 471, 472 Митного кодексу  України. Зброю затримано.

 Коментарі  

 
#1 ярий 23.09.2012 12:20
Порушення митних правил це тільки цвіточки.За незаконне перевезення нарізної зброї три роки гарантовано.Поляки дадуть медведя також мінімум на 5р.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com