Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зубр загинув у двобої з ведмедем!
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 33823   
Вівторок, 22 квітня 2008 13:10
Реальне життя, на превеликий жаль, дуже часто нагадує театр, в якому драм набагато більше,  ніж водевілів. А режисер, природний відбір, - безжальний постановник та суддя. Він допускає до наступної дії тільки найсильніших. Найбільш чітко цей залізний принцип діє, як відомо,  в дикій природі. Ще одним прикладом цього може послужити розслідування випадку загибелі велетня наших гір – зубра, яке нещодавно  сталося в національному парку Сколівські Бескиди. Єгеря цієї установи, під час чергового обходу території в урочищі Кичірка, натрапили на труп величезного зубра. Оскільки кожен такий звір є на персональному обліку, то для розслідування цієї події була створена слідча група з фахівців нацпарку, ветеринарної служби та міліції.

Як повідомив  головний спеціаліст сектору біоресурсів, розвитку  екомережі та природно-заповідного фонду держуправління екології у Львівській області Богдан Чукор, ретельний огляд загиблого зубра показав, що смерть настала, швидше за все,  внаслідок нападу крупного хижака. Про це свідчать сліди ікла та пазурів ведмедя. Хоча не виключено, що бика перед цим  завалила  вовча зграя. Можна собі уявити наскільки жорстокою була битва.

Треба зазначити, що таку здобич добути хижакам вдається не часто, адже зубр, як правило, може постояти за себе. Та цього разу бик виявився дуже старим, віком 18 років, і вже не зміг дати гідну відсіч нападникам.

Пустельник  

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com