Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як зловити крупного жереха?
( 5 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 43917   
Четвер, 20 вересня 2012 17:51

Як зловити крупного жереха?Cеред рибалок здавна існує неписана ієрархія престижності піймання тієї або іншої риби. Наприклад, зловити щуку більш престижно, ніж піскаря. Добути більшу рибу престижніше, ніж дрібну.


Жерех - один з прісноводних хижаків і завжди вважався престижною здобиччю для кожного рибалки. Нехай навіть за смаковими якостями для багатьох любителів рибної ловлі він поступається коропу чи лину. Але він - хижак. Цим він і цікавий.


Тактика ловлі жереха «на сплеск» зазвичай приносить в підсак риболова кілька дрібних особин. Справа в тому, що чим дрібніший жерех, тим він більш схильний до того, щоб триматися в зграї з собі подібними. І навпаки - чим більший жерех, тим він більш самостійний, і тому, найчастіше, він не схильний полювати разом з усіма. У цьому випадку він нерідко тримається на відстані в стороні від «центру подій» на 100-200, а то й і більше метрів.


Помітивши цю властивість великих жерехів, рибалки використовують іншу тактику ловлі. Виявивши місце «бою» жереха (центр полювання зграї жерехів), досвідчені рибалки закидають свої приманки навколо цього центру, в радіусі кількох сотень метрів. Безумовно, це вимагає витримки і терпіння. Адже великий жерех не настільки численний, і полює більш обережно. Ось чому його атаки відносно рідкісні. Зате дуже «солідні» своїми потужними ривками. Та й більш бажані для рибалок - зловити велику рибу завжди престижно.

Lusik


 

Белорусская мебель всегда славилась. Секрет  ее успеха прост - это качество  помноженое на функциональность, дизайн и долговечность. Для тех хто ценит эти качества добро пожаловать на сайт meblibel.com. Здесь большой выбор моделей, качественное обслуживание, доброжелательный персонал и бесплатная доставка по Украине.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com