Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Популяція вовків в Україні виросла майже вчетверо
( 5 Votes )
Написав Газета "Сьогодні" Переглядів - 14768   
Четвер, 04 жовтня 2012 14:24

Сірий вовкВовки нахабно заходять у двір до людей і підбираються до міст.


В Україні почастішали напади вовків на тварин, домашню худобу і людей. Про це в коментарі УНН повідомив головний спеціаліст Управління мисливського господарства Микола Мироненко.

 

Якщо в 2007 році українська екологічна організація просила Міністерство охорони природи внести вовка до Червоної книги, то сьогодні лише в Закарпатській області їх популяція зросла майже вчетверо. За словами експерта, популяція вовків призвела до «окупації» тих областей, де їх ніколи не було, а саме: Кіровоградська, Луганська, Чернігівська, Херсонська, Одеська та АР Крим. Вони стали «нахабно заходити в двір до людей, нападати на худобу і завдавати шкоди».


«Крим завжди був без вовків, а зараз цього хижака можна зустріти навіть у Ялті, говорить Мироненко. - Існує тільки один спосіб попередити українських громадян від вовків - відстрілювати їх. Стаття 33 про мисливське господарство та полювання передбачає відстріл та відлов вовків мисливцями, єгерями і службою охорони лісу в мисливський сезон. Територіальні органи влади з питань лісового і мисливського господарства безоплатно забезпечують мисливців, які добувають зазначених тварин, набоями та іншим необхідним спорядженням, встановлюють для них відповідні винагороди».


Нагадаємо, навесні в Криму в селах П'ятихатка і Курганне Красногвардійського району вовк з'являвся просто у дворах і кидався на людей. Четверо покусаних селян опинилися в лікарні. В кінці серпня на Київщині скажений вовк напав на автомобіль і відірвав бампер. А минулого тижня в Чернігівській області скажений вовк напав на п'ятьох людей.

По матеріалам segodnya.ua


Набридли  сумні і шокуючи новини які чути звідусіль кожного дня? Заходьте на сайт добрих новин antydoza.com.ua. Девіз сайту: "Здорова новина - здорова країна". Тому негативної інформації Ви тут не зустрінете, тільки позитив , корисне і цікаве.

 Коментарі  

 
#1 рамон 31.12.2012 10:31
Бреше! Може й популяція виросла але шоб її стріляти, то спеціальна реклама (заклик) для депутатів мисливців, яким нема шо робити.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com