Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
"Львівдержрибоохорона": нове обличчя
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 14626   
П'ятниця, 05 жовтня 2012 22:54

Леонід Миколайович КравецьДіяльність «Львівдержрибоохорони» зажила останнім часом сумної слави серед громадськості Львівщини, на чому неодноразово наголошували місцеві органи влади та засоби масової інформації. Це не могло не спонукати Агенцію рибного господарства України до пошуку виходу з цієї критичної ситуації і оскільки, народна мудрість каже, що риба гниє з голови, то й  було призначено нового керівника цієї служби. Ним став відомий серед екологів та природоохоронців фахівець цієї справи – Леонід Миколайович Кравець. Про його найближчі плани з поліпшення роботи управління й наша розмова:

 

- Щодо негативного іміджу «Львівдержрибоохорони», то скажу відверто – диму без вогню не буває і очевидно, що робота служби була поставлена не належним чином, що викликало загальне невдоволення громадськості і, перш за все, рибалок, - розповів Леонід Миколайович. -  Вступивши на посаду керівника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області вбачаю своїм першочерговим обов’язком змінити цей імідж, тобто докорінно поміняти  методи роботи з громадськістю, органами влади та засобами масової інформації. Йдеться про врахування  їхньої думки щодо нашої подальшої спільної роботи в охороні та примноженні рибних багатств. Відкритість та прозорість повсякденної роботи рибінспекторів, належне реагування на будь-які порушення рибоохоронного законодавства просто необхідні. 

      - Якими будуть ваші наступні кроки на цій посаді? 

 - Налагодження  тісної співпраці з облдержадміністрацією, облрадою та силовими структурами області. Виправлення порушень, які були допущені рибінспекцією і які були зазначені в актах перевірок контролюючих органів та недопущення їх в майбутньому. Налагодження тісної співпраці з засобами масової інформації для всебічного й фахового висвітлення роботи «Львівдержрибоохорони». Активізація співпраці з громадськими організаціями і, в першу чергу,  природоохоронного напряму діяльності. Створення при управлінні громадської ради, яка б приймала участь у реалізації ключових рішень та напрямків діяльності нашого управління. Активізація залучення до спільної роботи громадських рибінспекторів та контролю за їхньою діяльністю. Здійснення інвентаризації використання водних об’єктів за призначенням згідно з умовами передачі їх в оренду, тому що, на мою думку, багато з них нині використовуються неефективно, адже деякі  горе-орендарі, оформивши водойми під любительське рибальство чи риборозведення, не займаються справою і в цьому плані треба наводити лад.

 Конче необхідно також зайнятися розробкою та затвердженням комплексної програми розвитку рибного господарства Львівщини.  Нині  ж такої програми нема і в цій галузі все пущено на самоплив.

 Дуже важливим є реагування на звернення громадян по «гарячому» телефону держуправління. За кожним повідомленням повинна бути проведена чітка й швидка перевірка з наданням відповіді зацікавленим особам. Хамство та зверхність з боку рибінспекторів – неприпустимі!

 Нині також постала нагальна проблема  контролю за зарибленням водойм, як аборигенними породами риб, так і червонокнижними.

      - А яка ж доля чекає найближчим часом на нинішній особовий склад інспекції? 

 - На сьогоднішній день триває реорганізація  нашої структури згідно з наказом держрибагенства і вона завершиться в максимально стислі терміни. Фактично буде створено нове управління і посадовці в ньому набудуть статусу держслужбовця. А отже будуть проведені конкурси на заміщення вакантних посад. Нинішні працівники  "Львівдержрибоохорони» допрацьовують до моменту завершення реорганізації і в разі перемоги в конкурсі  на заміщення вакантних посад, вони можуть бути прийняті на роботу в нову структуру. Але, якщо й тепер спливатимуть факти негідної поведінки, рибінспектори будуть безжально звільнятись вже зараз.

  -  Леоніде Миколайовичу, скільки вам знадобиться часу для кардинальної перебудови роботи рибінспекції?

 - Мені потрібен  один місяць. Я вже провів службові наради і визначив пріоритетні завдання, які перед нами стоятимуть. Також пояснив своїм підлеглим, що лише ті працівники, які фахово виконують свої службові обов’язки , можуть бути рекомендовані для служби в новій структурі.

  -  Скажіть будь ласка, чому ви пішли працювати на цю посаду?

  - Питання охорони природних ресурсів для мене не є новим, оскільки попередні п’ять років довелось працювати заступником начальника екологічної інспекції Львівської області і, власне, функції контролю рибних ресурсів також входили до моїх посадових обов’язків. Отже проблеми в цій сфері мені відомі, а тому я й вирішив продовжити роботи в цьому напрямку на посаді керівника «Львівдержрибоохорони».

  -  Леоніде Миколайовичу,  кілька слів про себе…

 - Народився  на Рівненщині, в місті Дубно. Після служби в армії закінчив у 1990 році Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю лісоінженерна справа. Потім пропрацював в галузі лісового господарства понад 15 років. Починав у Львівському лісопарковому господарстві, а потім перейшов в апарат  управління «Львівлісу». А останні п’ять років, як я вже казав, в екоінспекції.

 Одружений, маю двох синів. Живу у Львові.

 Що стосується моїх уподобань, то мушу сказати що природоохоронна діяльність мене завжди приваблювала і тому й вибрав такий трудовий шлях.

Хобі – спорт. Волейбол, парашютизм, а останнім часом ще й боулінг. Люблю подорожувати. Ну, і звісно ж, риболовля. Це заняття полюбляю з самого дитинства. 

     -   Ваша мета життя?

  - В плані роботи – організація природоохоронної діяльності таким чином, щоб нам вдалося зберегти довкілля для наших нащадків. 

  -  Якби вам довелось почати життя спочатку, то щоб зробили інакше? 

  -  Немає межі вдосконалення, але гадаю, що мені вдалося досягти багато чого в житті. 

 -  Ваш найщасливіший день… 

 - День народження сина.           

 - Користуючись нагодою, кілька слів  рибалкам Львівщини… 

 - Постараюсь зробити так, щоб добропорядний рибалка  не вбачав у рибінспекторі  ворога. Якщо мені це вдасться, то наша спільна справа з охорони й примноження рибних багатств  буде значно ефективнішою.


 

Кожного разу коли приходять певні урочистості чи святкування так чи інакше проголошуються відповідні тости та лунають привітання. Рекомендуєм завітати на сайт toast.com.ua. Тут представлена найбільша збірка тостів і привітань на всі випадки життя. Оригінальне привітання на весілля, день народження, день студента, хрестини, юбілей чи будь-яку іншу подію тепер не проблема. Заходьте і обирайте що Вам до душі.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com