Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Шашлик з печінки
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 31372   
Понеділок, 26 листопада 2012 18:02

Дуже смачна, проста і швидка в приготуванні страва, яка чудово підійде для частування на природі. Більшість з тих хто куштував правильно приготований шашлик з печінки, погоджуються що він нічим не гірший від традиційного, а то й смачніший. В будь-якому разі, приготувавши шашлик за цим рецептом, Ви неомінно здивуєте своїх друзів чи близьких.

 

Для приготування потрібні наступні складники: яловича печінка, солоний шпик, сіль, спеції. Приготування:

- Ріжемо печінку на квадратні шматочки 3-4 см. Намагаємося, щоб не потрапили жилки.


- Обсипаємо печінку сіллю і спеціями.


- Ріжемо шпик на смужки шириною 5-6 см. і товщиною від 3-5 мм. Довжина - не менше 10 см.


- Нанизуємо шпик і печінку на шампур в наступному порядку: проколюємо смужку шпику з самого краю, нанизуємо шматочок печінки, обгортаємо стрічкою шпику цей шматочок печінки і фіксуємо його наколюючи на шампур.


 - Грань (вугілля) повинна бути добре розжарена і розбита на дрібніші. Це важливо тому, що сало буде топитися, а це відразу викличе пожежу в мангалі і страву може бути зіпсовано.

 

 - Шампури ставим на мангал і, постійно повертаючи, готуємо хвилин десять.

 

- Ознака готовності - сало має підсмажитися, а всередині печінки немає слідів крові на розрізі шматка до шампура. Наявність соку допускається і навіть вітається, тому не можна допустити "перетримки" страви.

 

- Поїдається з пилу-жару, посипавши перед цим посіченою кіндзою або базиліком. 

 

(Застереження: при покупці печінки, недобросовісні продавці намагаються продавати свинячу печінку під виглядом телячої. Майте на увазі, що свиняча печінка в цятку. В принципі, свинна печінка не гірше гов'яжої, але вона сухіша і трохи терпка на смак, тому для приготування шашлика не так підходить, хоча і смакує цілком не погано).

 


Кращим від відпочинку на природі може бути тільки відвідування хорошої бані чи сауни. Обрати хорошу сауну чи баню, відтепер, можна на сайті sauni.com.ua. Наприклад, в розділі сауни Львів перелічені всі подібні заклади Львова, дана їх характеристика, вказана вартість та контакти. Зручний рубрикатор та навігація допоможуть знайти сауну чи баню в будь-якому місті України, а відгуки допоможуть зробити правильний вибір.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com