Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Служитель Феміди - вбивця?
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 7635   
П'ятниця, 11 січня 2013 12:53

Виявляється,  убивати людей на полюванні полюбляють не лише українські високопосадовці, а й молдавські. Нині набуває розголосу скандал  про рушничні забави тамтешніх служителів Феміди.

 

Під Новий рік у Фалештському району, що на заході країни, весела кампанія розгулялась так, що замість кабана застрелила  власника кар’єра, який, отримавши поранення в живіт, віддав Богу душу вже на руках у лікарів.

 

З чиєї люфи було зроблено постріл – достеменно не відомо, бо ж прокуратура не дозволила зайнятися розслідуванням поліції, адже підозра впала на самого генпрокурора Валерія Зубко.

 

Не дивно, що справу одразу ж кваліфікували, як «убивство з необережності», бо ж, як стало відомо пізніше,  «бавилися» рушницями в тій кампанії ще й голова Апеляційної палати та інші високопосадовці.

 

Згодом головна підозра перекочувала на заступника голови Апеляційної палати Кишинева Георге Крецу, але навіть допросити його поки що неможливо. бо для цього потрібно звернутися у Вищу раду магістратури для зняття з нього суддівського імунитету.

 

Не виключено, що справу замнуть?

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com