Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як правильно зберігати гумовий човен?
( 3 Votes )
Написав Mark Переглядів - 5561   
П'ятниця, 01 лютого 2013 13:48

Гумовий човенЗ очевидних причин, в зимовий час надувний гумовий човен не потрібен ні рибалкам ні мисливцям. Оскільки надувні човни при недотриманні умов зберігання дуже швидко виходять з ладу то розглянемо як правильно зберігати цей атрибут ловця, щоб він і по завершенні зими зберіг свої властивості та справно виконуав покладені на нього функції.


В першу чергу, потрібно видалити пісок, який накопичується між надувними бортами і днищем, потім потрібно ретельно вимити човен. Для цього його потрібно наповнити повітрям і встановити в такому положенні, щоб вода з нього стікала. З корпусу потрібно видалити сіль, твань, мул, траву і масло від пального. Плями, які утворюються на човні протягом сезону, не тільки псують його зовнішній вигляд, але і можуть приховувати серйозні пошкодження. Плями можна видалити милом або яким-небудь неабразивним миючим засобом. Тільки не застосовуйте для цих цілей бензин і інші органічні розчинники.

 

Після того, як Ви ретельно вимили човен, просушіть його, звернувши при цьому увагу на стрічку, яка з'єднує днище з бортами, для цього спустіть повітря з човна і виверніть його днищем назовні. Для того, щоб з бортів видалити воду або конденсат, потрібно на деякий час залишити клапани вивернутими.

 

Коли човен повністю просохне, огляньте його уважно, відзначте місця, де є потертості або тріщини. При виявленні навіть невеликих потертостей зробіть ремонт відразу ж, не відкладаючи його на весну. Після цього всередину камер насипте трохи тальку, також посипте ним і човен зовні.

 

Зберігати човен найкраще в розгорнутому вигляді в трохи наповненому стані. Якщо такої можливості немає, то його можна зберігати в чохлі. У цьому випадку складати човен потрібно якомога вільніше, щоб на згинах не утворилися тріщини. Рекомендується перевкладати човен один раз в три місяці, робити це потрібно так, щоб старі згини не збігалися з новими. При цьому потрібно провітрити внутрішність камери, два - три рази спустивши в ній повітря.

 


  Можете ли Вы себе представить ступеньки в доме без перил? Перила имеют не только функциональное назначение, они также отвечают за эстетический вид. Разнообразные конструкции перил и поручней Вы можете заказать на сайте metkov.com.ua.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com