Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Австрійська пригода
( 5 Votes )
Написав Лабух Переглядів - 16862   
Середа, 27 лютого 2013 14:02

Полювання на байбака в АвстріїХочу поділитись з ловецьким товариством своєю найбільшою мисливською пригодою, яку я пережив в вересні минулого року. Трапилася вона в Австрії, а якщо бути конкретнішим поблизу м. Тіроль. Моєю ціллю і мрією було полювання в цих горах на байбака.Я прибув на місце о 9 год. ранку. Незабаром після влаштування на місці та сніданку, відбувся інструктаж і перша група мисливців вирушила на полювання. Полювання заплановано з 13.00 до 19.00. Після їх повернення виявилось, що ними впольовано 3 бабаків. Хороший початок!. Моя ж пригода мала розпочатися наступного дня о 7 ранку. Увечері я зібрав рюкзак, в який на мою думку, поклав найнеобхідніші речі: їжу, теплий одяг, бінокль та багато рідини. Я поняття не мав, що чекає на мене там, на висоті майже 3000 м над рівнем моря.


Як звичайно, в очікуванні пригоди я провів безсонну ніч . Після пробудження і сніданку, перекинувши рюкзаки через плече ми вирушили на зустріч новим враженням. У моїй групі полювали 3 особи. В Австрії на полювання потрібно взяти дозвіл у власника угідь, отож безпосередньо перед полюванням ми вирушили по дозволи. Згідно з домовленостями я отримав відстрілку на дох байбаків. Після завершення всіх формальностей у присутності провідника, якого нам призначили, ми вирушили в гори. Спочатку їхали машиною, яку залишили на висоті 1900 м над рівнем моря, далі пішки.


Не можливо описати і хоч частково передати емоції які переживаєш при спогляданні прекрасних гірських пейзажів, казкової природи і вдихання неймовірно чистого, такого що аж дзвенить, свіжого повітря...


Час розпочинати. Нас чекало близько 9 годин полювання. Перший стріляв колега, який вже полював тут раніше, я хотів подивитися як це виглядає на практиці, тому, що раніше байбака я бачив тільки на картинках в інтернеті читаючи про способи полювання на них :-). Будучи близько 2300 м над рівнем моря ми побачили байбака що виходив з нори. Після короткого спостереження, колега разом з провідником підкрались до байбака на відстань близько 140 метрів, далі колега з позиції лежачи зробив точний постріл, який поклав бабака на місці. Гарний початок!


Тепер повинна бути моя черга. Переходячи далі ми помітили наступного байбака, але він був швидшим і заховався в норі. Ми вирішили, що будемо чекати. Провідник сказав мені лягти, після того як я зайняв позицію він передав мені зброю. Лише тепер я мав можливість подивитися, з чого я буду стріляти. Це був Blaser BBF 95 кал.222REM./16/70. Кулі RWS, оптика Swarovski Habitch 3-12x56.


Після двох годин очікування, байбак врешті покинув нору. Коли він відійшов від неї на відстань близько 30 метрів, я вирішив стріляти. Відстань до цілі близько 150м, затримую подих, плавно але рішуче натискаю на курок, постріл... в оптику бачу що поцілив. Радість неземна! Йдемо по нього. Доходимо до місця і тепер я детально бачу свою здобич. Мій перший байбак! Провідник виконав обряд, перехрестив мені чоло адже це мій перший байбак. Полюємо далі.


Змінюємо місце. Йдемо на іншу сторону гори. Що це були за відчуття та переживання. Скрізь дуже круті гори, але, врешті-решт, ми знали на що підписувались. Доходимо до місця, вкладаємось і чекаємо. У радіусі 400 метрів бачимо сім бабаків. Тепер черга колеги, який вже взяв бабака. (Третій мисливець, що був з нами, отримав іншого провідника, вони пішли в інше місце, і, як виявилося пізніше, взяли одного бабака). Нарешті, один бабак з'явився на відстані близько 120 метрів, колега вистрілив, але промахнувся. Ну, що ж, хто не полює той не промахується :).


Врешті знову моя черга, чекаємо далі. Бачу бабака що виходить з нори приблизно 180 метрів від мене. Вимірюю, прицілююсь, стріляю ... мажу... Втома дає про себе знати, чекаємо далі.


На годиннику 16.00, попереду ще 3 год. полювання. Сонце палить нещадно, ще з самого ранку термометр показував 21 градус. Протягом тривалого терміну нічого не бачимо. Біля 18.00 з'явився перший бабак. Провідник подає мені зброю. Відстань близько 140 метрів. Стріляю, вцілюю... Радості не має меж, емоції переповнюють! У мене є мій другий бабак! Але зараз не час для радості, тому що з'являється ще один. На цей раз колега, також не помиляється. Йдемо по них ... Уффф, що це були за кількасот метрів, усюди дуже круто і небезпечно, однак, в решті решт ми дійшли :) Вони наші!


Тепер тільки спуск до машини. По дорозі затримуємось біля струмка, гірська холодна вода охолоджує нас. Патрошимо бабаків. При нагоді, вчимося робити це фахово )...


Ввечері ми запросили провідника на вечерю, час за розмовами та смачними місцевими стравами промайнув миттєво. На наступний день вранці знову полюють ті, хто протягом 2 днів не здобув байбака, та ті, що здобули тільки одного. Вони повертаються після 15.00. Всі щасливі, всі задоволені і з реалізованими нормами. Пакуємось, щоб повертатися до дому.


Ось так закінчилась одна з найпам'ятніших моїх мисливських пригод на даний момент. Я пережив неймовірно приємні миттєвості, побачив надзвичайні краєвиди, реалізував свою мрію, зрештою зустрів чудових людей і обіцяв обов'язково повернутися в наступному році.

 

Лабух, фото з інтернету

 

Хотите купить квартиру? Подходящий вариант можна легко найти с помощью dompoisk.com. С помощью этого сервиса можна запросто купить квартиру в Ирпене, Львове, Донецке, Киеве или в любом другом городе. На сайте представлено большое количество квартир, а также разроботан удобный поиск и интерфейс.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com