Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Сіроманці ріжуть Бойківщину!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 8583   
Середа, 06 березня 2013 14:31

До редакції порталу huntingukraine.com надійшла тривожна звістка з Воловецького району Закарпаття. Як повідомив наш кореспондент. Мар’ян Нищук, у Воловецькому районі Закарпатської області  склалася критична ситуація з копитними, які, через великі сніги, були змушені спуститися в долини. Тут їх тепер масово ріжуть численні вовчі зграї, які, схоже, перейшли з польського боку.

 

Показовим, є те що вовки які приходять з Польщі людей практично не бояться. Вони дуже часто потрапляють на очі місцевим мешканцям. Така поведінка дивна для місцевих жителів, але є цілком закономірною і  зумовлена тим, що у Польщі вовк під цілковитою охороною і вже звик до безкарності. До України сіроманці мігрують здебільшого через те, що тут наявні величезні лісові масиви.

 

Місцеві мисливці не пасуть задніх і, як можуть, намагаються дати відсіч непроханим гостям. Днями одному з них вдалося завалити з СКС-а рекордного вовка вагою у 80 кг!

 

Наразі мисливствознавці вивчають можливість проведення в цій місцевості грандіозної за масштабами вовчої облави.

 


 

Многие охотники и рыбаки увлекаются туризмом, особенно это актуально в период междусезонья. Суть фактически та же - это любовь к времяпровождению на природе. Рекомендуем посетить магазин туристического снаряжения http://vturizme.com.ua. Здесь Вы увидете большой выбор товаров и адекватные цены. К тому же многие туристические товары успешно используются и на рыбалке, и на охоте.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com