Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Польські екологи вимагають від України охоронну зону для своїх вовків
( 2 Votes )
Написав Закарпаття он-лайн Переглядів - 8161   
Середа, 13 березня 2013 18:42

Поляки вимагають охоронну зону для вовківЧерез українських мисливців Польща буцім втрачає рідкісних вовків, занесених до Червоної книги, - такого листа скерували польські екологи в Київський еколого-культурний центр, Інститут зоології НАНУ та Мінекології України.

 

Щоб захистити своїх «червонокнижників», сусіди пропонують створити вздовж кордону охоронну зону. Вона мала б пролягти на території Львівської, Волинської та Закарпатської областей.

Українські фахівці про таку ініціативу знають, але опонують їй з вагомими аргументами. «На Львівщині достатня кількість вовків і вони завдають шкоди не тільки мисливському господарству, – зазначає перший заступник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Целень. – Так, у селі Спас Старосамбірського району сіроманці не лякаються заходити на подвір’я, від їх залізних щелеп загинув не один господарський пес. Тільки за січень-лютий вовки загризли у Національному природному парку «Сколівські Бескиди» 27 оленів».

 

І якщо не стримувати ріст популяції вовків, важко прогнозувати маштаби подібних збитків.

 

Польські екологи однак не журяться долею українських вовків. Їх ініціатива мала б захистити від винищення тих тварин, які забігають в Україну з території Польщі, і є занесені до Червоної книги.

 

Ярослав Целень на те відповідає: сумнівний ефект від 23-х кілометрів охоронної зони, адже вовк за добу може здолати і 50, і 60 км. Тим паче, що згадана територія співпадає з прикордонною зоною, а в ній відстріл вовків, принаймні легально, ніколи не проводився.

 

по матеріалам Закарпаття онлайн

 

 


 

Охота, рыбалка и пешеходный туризм фактически очень похожи и даже в какой то мере неразделимы. Вся суть в любви к природе, активному отдыху и адреналину. Многие вещи в этих видах активного отдыха взаимозаменяемы.Рекомендуем посетить интернет-магазин туристического снаряжения http://www.peshcom.com.ua. Здесь большой выбор товаров по адекватной цене.

 

 Коментарі  

 
#2 Olekcandro 16.03.2013 22:38
То ми що, має відгодовувати їхніх вовків? Чи не забагато хочуть?
 
 
#1 Пустельник 13.03.2013 23:04
Які польські екологи? Хто конкретно? І чи направду то екологи вимагають? Може то такі ж псевдозахисники природи, як і якийсь самопроголошени й "Київський еколого-курльтурний цкетр", який на ділі ніякого відношення не має ані до екології, ані до культури.
А про невігластво нашого Інституту зоологіїї НАНУ не знає лише глухий та сліпий!

В чужий монастир зі своїм уставом не лізуть!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com