Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Підготовка до Всесвітньої Виставки Собак 2013
( 5 Votes )
Написав WDS 2013 Переглядів - 5041   
Середа, 03 квітня 2013 14:45

WDS LOGO Угорський клуб собаківництва із задоволенням підготувався до Всесвітньої Виставки Собак 2013 яка буде проходити в 16-19 травня 2013 року в Будапешті – в гарному місті, столиці Угорщини.
Місц проведення шоу буде виставковий центр  Hungexpo.

 

Не тільки у них є можливість для парковки в раніше організованих паркувальних місцях, але є тисячі безкоштовних місць для паркування в Kincsem парк, поруч з місцем де безпосередньо буде проходити Шоу.\


Також там буде місце для паркування причепів та караванів.


Для того щоб уникнути  проблем, що виникають від маси машини по прибуттю, ми вишлем точний час суддівства для всіх порід учасників по електронній пошті.


Також раді повідомити повідомити Вам, що клубні шоу, які буде організовано для більшості порід - з урахуванням деня суджень порід на Світовій виставці собак.


Просимо всіх Вас відвідати офіційний сайт Шоу www.wds2013.hu.

 

Реєстрація продовжена, але зареєструватись Ви можете тільки онлайн і здійснити оплату через Систему Онлайн за допомогою кредитної картки.


Ми запрошуємо Вас з найкращими побажаннями побажаннями приєднатись  до найбільшої події кінологічного світу - на Всесвітній виставці собак!Прес-релізи
WDS 2013
Угорщина, Будапешт


 

Путешествие это один из лучших способов отдыха. Туры за границу  позволяют полностью отключиться от ежедневной суеты, набраться сили впечатлений, запастись вдохновлением иузнать много нового. Но чтобы путешествие удалось нужен компетентный туроператор.  Simpletravel - это туроператор который  позаботится обо всем: подберет тур, забронирует отель, арендует авто и многое другое по Вашему желанию.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com