Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Щука влітку (частина 2)
( 3 Votes )
Написав Себастіан Ковальчик Переглядів - 3460   
Вівторок, 21 травня 2013 10:56

Ловля щуки вліткуПідводні луки

У більш зручній ситуації потрапляють рибалки що проводять відпустку на великому озері. Більшість центрів відпочинку пропонуть оренду човнів, в яких розвідка водойми більш приємна і ефективна. Човен дозволить нам дістатися з води на зарослі затоки, підводні луки і стрімкі спади. Ловля щуки в затоках не буде сильно відрізнятися від ловлі в невеликих зарослих водоймах. Варто відзначити перевагу плетеного шнура під час риболовлі на зарослих ділянках водойми. Велика розтягаємість моножилки може маскувати тонкі клювання риби. Ледача щука може взяти "наполовину", а відсутність негайної реакції з нашого боку не дозволить успішно її засікти. Трапляється також, що зачеплена риба, сприймається як скупчення рослинності. Про нашу помилку, ми дізнаємося в останню хвилину, коли риба втікає прямо біля човна. Шнір, хоча і не прощає помилок, дозволить нам більш ефективно засікати більшість риб.

Іншим ефективним місцем, де ви можете знайти щуку, є плоскі вершини підводних луків. Риболовля в таких місцях є простою і дуже приємною. Якщо прозорість води дозволяє, ми можемо стежити через поляризовані окуляри, за ходом приманки і атакою щуки. Наші спостереження допоможуть побачити на що краще реагує щука на метал чи гуму, а висновки, допоможуть поліпшити техніку ловлі.

 

Час і увага повинна бути приділена також усім спадам і нерівностям дна. Якщо не має ехолоту, найпростіший спосіб знайти нерівності на ділянках води які відрізняються забарвленням. Щука любить заходити на мілкі ділянки, і я можу з упевненістю сказати, що якщо ви зможете знайти таке місце де мілку ділянку оточуючують схили, чи ями, успіх гарантований. На глибоких низхідних схилах, як правило, менше рослинності. Завдяки цьому ми можемо без проблем обловлювати їх гумою, класичною сходинкою з паузою на дні. Обловлюючи спади і тверде дно, крім щуки, можемо натрапити на окуня чи судака.

 

Ловля щуки влітку на невеликих річках

 

Ніщо не стимулює так уяву рибалки, як мальовничі звивання річки через поля і ліси. Найкраще місце для ловлі, крім язя, головня, клена і іншої білої риби, може приховувати дуже сильних і фантастично бойових щук. Плямиста розбійниця, що живе в річці, завжди справляє більше задоволення, ніж її побратим зі стоячої води. Місця, які нас цікавлять можна легко локалізувати. Риба ховається під навислими деревами, по сусідству з затопленими пнями, гілками, деревами та іншими перешкодами що уповільнюють течію. Щука чатує в тихій воді, річних долинах, невеликих затоках і гирлах меліораційних каналах. Гуму чи коливалку варто провести під кожною затопленою перешкодою або притримати на течії, між залишками старого млина чи мосту. Перед нами багато обірваних приманок, і їх змін. Тому варто запастися достатньою кількістю недорогих коливалок і силікону. Низькі ціни дозволяють, без страху втрати, обловлювати місця, де за жодні скарби Ви б не закинули улюбленої оберталки чи воблера. Силіконові приманки успішно використовувати ловляси на простих зарослих ділянках річки. Відповідно оснащенну приманку можна прецизійно провести між хвилястими ліанами підводної рослинності. Деякий час варто присвятити краям очерету, з таких ділянок щука чатує на потенційну здобич.

Себастіан Ковальчик


 

В период отпусков каждый задумывается где же отдохнуть. Хорошей альтернативой  традиционному выбору наших соотечественников будет Венгрия. Это красивая страна контрастов, где каждый сможет найти для себя то что ищет. Например, рыбаки, с удовольствием выберут рыболовный тур, а семья в это время позагарает на чистейших больших озерах которые ничем не уступают морю. Туроператор по Венгрии  mosintour.ru организует Вам лучший отдых в центре Европы.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com