Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливці Донецької області можуть лишитись без угідь для полювання
( 1 Vote )
Написав donbass.ua Переглядів - 6813   
Четвер, 30 травня 2013 15:52

ПолюванняУ 2015 році закінчується термін оренди мисливських угідь в Донецькій області. І чи буде він продовжений, поки не знають ні в обласному УТМР, ні в районних мисливських колективах.


«Орендується земля для ведення мисливського господарства терміном на 15 років. Зараз вже підходить термін продовження договорів на оренду, але ми не знаємо, чи буде це зроблено чи ні », - говорить голова Новоазовської районної організації УТМР Микола Грек.


За словами головного мисливця району, подібна реорганізація відбувалася в 2008 році. Тоді Маріупольське мисливське господарство приєднали до Новоазовської УТМР.


У період реорганізації, на який пішло близько двох років, в Новоазовському районі не проводилося полювання. Мисливці не виключають, що подібне може статися і в період переукладення договорів на оренду мисливських угідь.


Як зауважив Микола Грек, мисливські угіддя можуть розташовуватися як на землях орендованих сільській радою, так і на землях що належать приватним особам.


«Оренда безкоштовна, але замість цього мисливські колективи беруть на себе витрати на утримання та облаштування цих земель, проведення обліку та вакцинації живності і т. д. І повірте, це чималі суми», - зазначив Микола Грек.


Невизначеність у питанні продовження договорів оренди, не дає можливості мисливцям облаштовувати більше вольєрів, для розведення в них живності, щоб потім випускати її в природу.


По матеріалам: donbass.ua


 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com