Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Законопроект 2004-а "Про мораторій на полювання" зареєстрований у Верховній Раді
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6419   
Четвер, 06 червня 2013 12:24

Антон Кіссе, депутат з Одеської області, розробив законопроект, який накладає заборону на полювання на території України. Прес-служба депутата повідомляє що законопроект 2004-а "Про мораторій на полювання" зареєстровано у Верховній Раді України.

 

У пояснювальній записці говориться про те, що, незважаючи на численні кроки в напрямку відновлення популяції диких тварин, ситуація й надалі залишається дуже тривожною. У Червону книгу України весь час вносяться нові види тварин, і в Україні вісутня стійка тенденція до збільшення їх. Великою проблемою, й надалі, залишаються масштаби браконьєрства, яке має мало не масовий характер.

 

"Виходячи з цих доказів, законопроектом пропонується встановити мораторій на полювання терміном на три роки, що дасть можливість відновити популяцію диких звірів, поліпшити стан їх природного середовища існування", - наголосили в прес-службі нардепа.

 

Варто відзначити, що в разі прийняття цього законопроекту, полювання буде дозволено лише на територіях приватних мисливських угідь. Відповідно до нового законопроекту, відстріл і вилов диких тварин, буде можливий виключно з метою проведення біотехнічних та інших заходів, спрямованих на охорону і відтворення тваринного світу, збереження і поліпшення середовища проживання звірів, регулювання чисельності тварин в інтересах охорони здоров'я і життя громадян.

 

А.Кіссе вважає, що прийняття цього закону сприятиме збереженню тваринного світу України та поліпшенню середовища перебування диких звірів, забезпеченню умов існування всього видового і популяційного різноманіття тваринного складу.

 

Нагадаємо, раніше кілька разів подавалися до Верховної Ради законопроекти, що дозволяли полювання в заповідниках, але їх відхиляли.

 

Тема на форумі

 

По матеріалам газети "Вечірні вісті"


 

Літо - найкраща пора для відпочинку, одне з найкращих місць для цього це Українські Карпати. Скориставшись пропозицією відпочинок в Східниці, можна  отримати багато яскравих вражень, чудово  провести час, підлікуватись, а готель Київська Русь Східниця забезпечить справжній, комфортний відпочинок.

 Коментарі  

 
#2 pavlyx 18.10.2013 10:01
Хотять розвинути бізнес на приватних угіддях... і тим самим збільшити кількість браконьєрів!
 
 
#1 Дід 27.06.2013 09:31
Гагаус Кіссе напевно хоче в лісі ямку покопати вночі....)))
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com