Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Огляд котушки Mikado Airspace
( 4 Votes )
Написав hfostore.com Переглядів - 3521   
Вівторок, 18 червня 2013 13:10

mikado airspace

На правах реклами

У 2013 році компанія Mikado представила нову цікаву пропозицію для рибалок, і забігаючи вперед можемо з впевненістю сказати, що ця пропозиція виявилась вельми привабливою. Мова буде йти про нову котушку з космічною назвою Airspace. Котушка відразу інтригує своїм виглядом, не менш інтригуючими є її заявлені характеристики, матеріали та виконання. Але як вона покаже себе в дії? На прохання наших читачів представляємо продукт гордості Mikado. Запрошуємо Вас, до огляду і обговорення.

 

Котушка mikado airspace

 

Загальні характеристики та особливості

Mikado Airspace це рибальська котушка зроблена повністю з металу. Виробник не говорить прямо для якого методу ловлі рекомендується використовувати цю котушку, ніби натякаючи на її універсальність. Вся серія представлена трьома варіантами розміру: {jmurl}Mikado Airspace 2008{/jmurl}, {jmurl}Mikado Airspace 3008{/jmurl} і {jmurl}Mikado Airspace 4008{/jmurl}. Ми зосередили нашу увагу на найменшій моделі. Котушку використовували для ловлі хижої риби спінінгом (лайт, ультралайт) тестуючи її з початку весни і до середини червня.

Котушка mikado airspace

mikado airspace upakovka 2

 

Якість і виконання

З самого початку Мікадо Airspace справляє позитивне враження, починаючи вже з пакування. Ми отримуємо продукт, в акуратній темній коробці, з прозорою верхньою частиною. Коробка виглядає дуже презентабельно, і Ви не можете позбутися відчуття, що отримуєте обладнання, не з дешевих. Mikado Airspace інтригує і захоплює своїм зовнішнім виглядом. Така побудова корпусу використовується дуже рідко, і ми повинні визнати, що вона вражає. На водоймі котушка викликає постійний інтерес зі сторони інших рибалок. Цікаві поєднання кольорів притягують погляд. Однак, слід зауважити, що не кожному сподобається такий червоний колір котушки. Було б добре, якби виробники запропонували інший варіант кольору (наприклад, чорний або синій замість червоного).

 

Котушка mikado airspace

Котушка mikado airspace

Модель Mikado Airspace 2008 не велика. У порівнянні з іншими котушками виробників, різниця в розмірі є видимою. Можна сказати що Mikado Airspace 2008 маленька котушка.

Котушка mikado airspace

Mikado Airspace повністю позбавлена будь-яких гвинтів

Котушка mikado airspace

Тонкий дизайн корпусу

Котушка mikado airspace

Бездоганна якість намотки. (на котушці шнур FireLine 0.1мм)

Котушка mikado airspace

Реверсивний механізм розміщений на нижній частині корпусу котушки

Котушка mikado airspace

Направляючий ролик працює без застережень

Котушка mikado airspace

Зручний хват рукоятки


В очі кидається, звичайно, виконання. Котушка Mikado Airspace повністю позбавлена гвинтів. Більше того - ви не знайдете в ній жодного елементу виконаного з пластику. Дуже вузький корпус котушки виконаний повністю з металу. Буквально все зроблено з металевих сплавів - навіть гайка що прикручує ручку котушки та декоративні планки. Незважаючи на це котушка неважка, більше того, це одна з найлегших котушок в середній ціновій категорії, її вага лише 244гр. Виробник заявляє, що котушка виготовлена із сплавів, що використовуються в аерокосмічних технологіях, саме це дозволяє істотно знизити вагу, і одночасно підвищити характеристики міцності всієї конструкції. Якість виконання дуже висока. Ви можете бути впенені, що виробник приділяє цьому багато уваги.

 

Котушка mikado airspace

Футуристичний дизайн корпусу вражає

Котушка mikado airspace

Видима кнопка для швидкого складання ручки

Ручка космічної форми оснащена хитро розміщеним механізмом швидкого складання. Це значно спрощує транспортування спорядження. Можна легко сховати котушку в сумці. Рукоятка покрита м'яким матеріалом (піною) і, впевнено та зручно, лежить в руках рибалки. Реверсивний механізм розташований під котушкою.

 

У комплект входять дві шпулі виконані зі сплавів металу. Головна і запасна шпуля мають однакову вмістимість. Шпулі глибокі (поміщають 235 метрів жилки діаметром 0,18 мм для моделі Mikado Airspace 2008). Вони відрізняються тільки кольором. Гальмівна ручка працює без застережень, і має досить широкий діапазон регулювання.

Котушка mikado airspace

Котушка mikado airspace

Котушка mikado airspace

Котушка mikado airspace

kotushka mikado airspace 8

Як і в інших котушках футуристичної конструкції корпуса, так і тут ми бачимо, що доступ до механізмів буде легший, ніж у випадку котушок класичного дизайну. Mikado Airspace виглядає дуже цікаво. Перевіримо, чи вартує продукт грошей яких за нього просять.

Котушка mikado airspace

Призначення

Виробник не визначив чітко цілі котушки. В серії Airspace є три різних розміри котушки, але навіть найбільша не є великою, це дозволяє припустити, що оптимальне використання, в основному, це ловля риби спінінгом. Котушка знайде свою нішу для легких і середніх класів.

 

Котушка mikado airspace

Робота

Mikado Airspace працює плавно і легко. Робота не сильно змінилася після тривалого використання. Зазори на ручці є незначними. Каблук, з самого початку збивається дуже легко і тихо. Жилка вкладається рівномірно. Направляючий ролик не шумить. Гальмо регулюється в широкому діапазоні. Котушка рівномірно і спокійно віддає жилку.

 

Котушкою дуже легко, добре і приємно маніпулювати. Вона дуже легка, а комфорт ловлі забезпечують 8 підшипників (у тому числі підшипник ролика жилковкладача). Немає необхідності проводити додаткові змащення механізмів (хоча ми можемо змастити ротор без розбирання).

 

mikado airspace testy na vodoymi 11

Котушка mikado airspace

 

Ми ловили котушкою з використанням як легких, так і важких приманок. Вона пройшла випробування інтенсивним весняним жором головня, жереха, окуня і, звісно, щуки. За три місяці ми не відчули великої різниці в роботі внутрішніх механізмів. Котушка з гідністю пережила умови, в яких їй доводилося працювати. За цей час ні разу не сталося ситуації, коли жилка була затягнута під шпулю, також ні разу не трапилось самовільного скидання дужки жилковкладача, та не утворилось жодної петлі, що є характерними для котушок з посередньою намоткою, коли використовується тонка жилка.

 

Усі доступні опції серії Mikado Airspace мають такі ж розміри корпусу, відрізняються тільки розмірами шпулі і ротором. Передавальне число котушки оптимальне і становить 5,02:1

 

Mikado Airspace вимагає особливого догляду. Не варто допускати потрапляння бруду в неї. Звичайно, котушка від цього в якійсь мірі захищена, але всюдисущий пил, пісок і вода теоритично можуть привести до пошкодження. Слід обумовитись, що це лише припущення, хоча ми тестували котушку і в жорстких умовах і за час експлуатації не помітили жодних проблем, але її специфічна будова, на нашу думку, вимагає більш бережного та уважного ставлення. Опади дощу котушка з впевненістю переживе, а от повне занурення у воді може викликати проблеми. Але, зрештою, дані проблеми характерні практично для будь-якої котушки. Берегти від води, піску і бруду слід будь-яку котушку, якщо Ви, звісно, розраховуєте на її довготривалу і надійну роботу.


Ціна

Тут величезне здивування. Зовнішній вигляд котушки, виконання і матеріали в потенційного покупця можуть викликати побоювання що виріб буде мати надто велику вартість. Тим не менш, Mikado Airspace буде коштувати в діапазоні близько 670 - 740 гривень. Ціна дійсно приваблива, а виробник за таку цінову політку, безумовно, заслуговує на овації.

 

Загальне враження

Дуже цікава пропозиція від Mikado. Котушка інтригує яскравим зовнішнім виглядом та вишуканістю, але одночасно і дивовижною, рівною, плавною і надійною роботою, а також доступною покупною ціною. Котушка чудово підійде для спінінгу. У зв'язку з незвичною будовою може вимагати більшої уваги до обслуговування, а радше обережності при експлуатації. Проте, при правильному використанні буде безвідмовно працювати протягом багатьох сезонів. Таку котушку можна сміливо рекомендувати, оскільки на сьогоднійшній день на ринку України це найкраща пропозиція з точки зору ціна - якість.

 

Підсумки

Переваги
- Інтригуючий, сучасний вигляд
- Висока якість виконання
- Приваблива ціна
- Бездоганна робота
- Мала вага

 

Недоліки
- Не зауважено

Взнати деталі та купити котушку Mikado Airspace можна в інтернет-магазині hfostore.com

 

 



Коментарі  

 
#1 Андрюха 03.07.2013 06:33
Хочу таку красу :-) ціна яка?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація






Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com