Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Львівські мисливці цьогоріч таки пополюють!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7470   
Четвер, 20 червня 2013 10:58

Полювання на пернату 2013Згадуючи минулорічні митарства мисливської громади Львова під час традиційного відкриття сезону полювання по перу, шанувальники ловів й тепер побоюються повторення ситуації. Якщо тоді вона була викликана плутаниною з продовженням термінів оренди угідь, то тепер маячить зареєстрований у Верховній Раді законопроект, згідно з яким полювання дозволятимуть лише товстосумам і виключно у приватних мисливських господарствах. Та вірогідність його прийняття мізерна, адже він, як дискримінаційний, викликав нарікання навіть у профільних комітетах Верховної Ради України. А отже тепер нічого не повинно загрожувати затьмаренням традиційному мисливському святу.

 

Щоб там не казали, а найбільш доступними для львівських  прихильників відпочинку з рушницею в руках залишаються угіддя Львівської міської ради Українського товариства мисливців та рибалок України і, попри всі намагання недоброзичливців, воно все ж дає можливість своїм членам  потішити мисливську душу, хоч і небагатими, але все ж таки захоплюючими полюваннями в ближніх до Львова угіддях. Кільком тисячам міських мисливців буде небезінтересно дізнатися про черговий наказ по товариству про ловецький сезон 2013. Зокрема, по-перу полюватимемо по суботах та неділях, починаючи з 18 години 17 серпня і по 29 грудня 2013 року, а на зайця по неділях з 1 грудня й до кінця року. Норми добування дичини залишилися майже без змін, лише качви стрілятимемо трохи менше – лише три штуки на день. Під забороною полювань також залишаються тільки озеро Глинна Наварія та визначені території відтворюючих ділянок. Наказ погоджено Львівською облдержадміністрацією і він набув чинності.

 

Наразі  підготовка до ловів йде повним ходом,  і у зв’язку з цим  нині у товариства, звісно ж, виникають певні труднощі, викликані нестачею коштів на забезпечення належної охорони угідь, виготовлення аншлагів про межі закріплених територій та підготовку проекту мисливського упорядкування на наступні 15 років. Така ситуація зумовлена тим, що багато членів товариства, на жаль, зайняли вичікувальну позицію і не поспішають підтримати свою організацію членськими внесками. Та як би там не було, а Львівська міська рада УТМР впевнено дивиться у завтрашній день, адже вона поступово відновлюється у своїх колишніх межах і вже найближчими днями ще 9 тис. га угідь буде їй повернено й перезакріплено за нею.

 

Тож, як мовиться, всім ні пуху, ні пера!


Практически каждый день появляются новости о разного рода природных катаклизмах, катастрофах, терактах. С каждым днем случается все больше ситуаций, попав в которые, обычному человеку трудно выжить или остаться целым и невридимым. По этому, очень важно знать что такое выживание и ознакомится с основными его правилами и принципами. Много таких уроков есть на сайте survivalizm.ru.

 Коментарі  

 
#1 Андрюха 03.07.2013 06:34
не віриться мені що все так добре десь тай підвох маєбути!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com