Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливці Дрогобиччини сваряться з місцевими громадами
( 2 Votes )
Написав Zik.ua Переглядів - 5609   
Вівторок, 25 червня 2013 09:02

Мисливство, виявляється, не тільки об'єднує а й здатно роз'єднати. Частина дрогобиччан має наміри і надалі полювати у місцевих лісах. Інші – проти. Мовляв, мисливці займаються браконєрcтвом. А тому їм у ліс із рушницею ні ногою.


Нагадаємо, на минулій сесії Львівська обласна рада відмовила Дрогобицькому УТМР у наданні мисливських угідь у користування. Питання, яке похапцем включали в порядок денний, виявилося таким, що має чимало підводних каменів.Зокрема, за словами Андрія Сеніва, сільського голови с. Снятинка дозвіл на користування угіддями має отримати інше мисливське господарства, яке запропонувало місцевим громадам кращі умови.На ведення мисливського господарства Дрогобицьким УТМРом є чимало нарікань і від самих мисливців. За словами Івана Хім'яка, мисливця з двадцятилітнім стажем, котрий і сам раніше належав до членів вказаного товариства, випадки браконьєрства справді мають місце.Саме через випадки пов'язані зі шкодою котру наносить звірина і не зовсім гречне поводження УТМРу з місцевими громадами, депутати обласної ради не надали мисливські угіддя УТМР, переконаний Осип Магур, депутат обласної ради, член комісії з екології.ZIK також звернувся і до представників товариства, якому відмовили в наданні угідь. Зі слів пана Кузьменка, керівника Дрогобицького УТМР, жодних порушень в роботі мисливського господарства немає. Мисливець усе заперечує, а складені протоколи про порушення каже що оскаржує в суді.ZIK і надалі слідкуватиме, чи помиряться між собою мисливці Дрогобиччини.

 

zik.ua

 Коментарі  

 
#2 Myron 28.06.2013 09:19
Якось цікаво розповідають у цьому сюжеті кореспонденти, яке відношення має УТМР до браконьєрства? Ох і заплутано там все було, проте Слава Богу ми ПЕРЕМОГЛИ!!!!
 
 
#1 becyk 26.06.2013 20:21
Вже надали...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com