Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля коропа на макарони
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3072   
Понеділок, 01 липня 2013 15:14

Ловля коропа на макарониРецепт №1

Береться жменю гордості італійського хлібопекарського виробництва і засипається в киплячу воду. Варити в середньому до 10 хвилин. Я користуюся ріжками розміром приблизно 1 х 0.5 см в сухому стані, при готовності вони роздуваються майже вдвічі. Після цього за допомогою іншого винаходу німецьких кухарів друшляка зливаємо макарони і промиваємо. Далі настає момент істини - всі ріжки я поміщаю в скляну банку з кришкою що закривається герметично і заливаю заздалегідь приготовленим розчином.


Розчин може змінюватись: навесні-влітку я використовую медові, карамельні, ванільні і інші солодкі розчини, восени несолодкі - цибульний, сирний, часниковий, ескстракт від старих армійський шкарпеток і т.д. Головне - розчин повинен бути достатньою густим, по консистенції приблизно як кефір, і гарячим.

 

Після розчину в банку можна додати або паніруванльних сухарів, або унікорм і перетрусити. І все це на ніч у холодильнік. За ніч макарони настоюються і при попаданні у воду розносять такий запах, що короп (карась, лящ) несеться до них з іншого кінця водойми, тільки встигай відганяти дрібних.

 

Рецепт №2

Макарони типу "кілечки" або подібні. Варити потрібно закинувши в киплячу воду хвилин 7-8, до стану "ледве" недоварені, тобто, вони повинні бути дещо жорсткуваті. Після чого промити холодною водою. А далі починається найцікавіше - в чому їх обваляти! Мій рецепт такий: на півпачки "кілечок" - пів чайної ложечки полуничного ароматизатора (порошку), 3 ст. ложки унікорму "зеленого", 3 ст. ложки меленого геркулесу. Все це ретельно перемішати, засипати в макарони - і знову перемішати . Короп дуже поважає таку насадку.

 

Якщо серйозно, макарони став використовувати роки два тому на одній водоймі де життя не давав невеликий підлящик - здирав хробака і все! А на макарони приходять шановні коропи та з повагою їх їдять. Потім я проводив випробування на коропових водоймах - єдиний висновок: макарони не додадуть вам кількість риби, але зросте відсоток більш великої риби. Вони не менш уловисті, ніж черв'як чи бовтанка, але гарантовано, дрібничка не набридає, а товстуни поважають.

 

Всім удачі в риболовно-кулінарних фантазіях!


 

Каждый рыболов знает что лодка значительно повышает шансы на успех. Ведь при наличии таковой рыболову доступны самые интересные места водоема. Но обычная лодка малоефективна на очень больших водоемах или на море. В таком случае помочь может только катер, или моторная лодка.  Купить катера и моторные лодки в Украине можна на сайте kateratut.ucoz.ru.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com