Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Понад 400 мисливців Тернопільщини пікетують облраду
( 1 Vote )
Написав Zik.ua Переглядів - 5548   
Вівторок, 02 липня 2013 12:10

Мисливці Тернопільщини пікетують облрадуПонад чотирьохсот мисливців з усієї Тернопільщини сьогодні, 2 липня, пікетують облраду.

Люди бояться, що через неспроможність обласних депутатів провести сесію може бути зірваний сезон полювання, – повідомив власкор IA ZIK.


Пікетувальники тримають плакати з написами «Рядові мисливці мають право на полювання», «Мисливцям – угіддя. Рибалкам – водойми. Громаді – бюджет!», «Шановні депутати, доля мисливців у ваших руках». Дехто прийшов під стіни адмінбудівлі з мисливськими собаками.«Ми вимагаємо, щоб обласна рада нарешті зібралася та продовжила термін користування мисливськими угіддями, який закінчується 22 липня. Якщо рішення не приймуть, це може призвести до розвалу мисливського господарства на території Тернопільщини. Гадаю, знайдеться чимало товстосумів, які захочуть загарбати угіддя у приватну власність», – зазначив голова Підволочиської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок Володимир Слободян.


Мисливці застерігають: якщо сезон полювання не розпочнеться вчасно, постраждають і мешканці області. Адже зросте популяція хижих звірів, які розповсюджують сказ та інші небезпечні хвороби. Побільшає і браконьєрів.Нагадаємо, сьогодні в Тернополі запланована сесія обласної ради, яка не відбувалася вже більше шести місяців через відсутність порозуміння між політичними силами. Зокрема, представники опозиційних фракцій блокують роботу, оскільки впродовж двох років не були введені 19 депутатів замість тих, яких обрали в ради інших рівнів. В основному це представники ВО «Свобода».

 

Zik.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com