Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Івано-Франківщині дівчину розтерзали ведмеді
( 2 Votes )
Написав Тетяна Самотий, газета "Сьогодні" Переглядів - 4816   
Понеділок, 15 липня 2013 11:34

ВедмідьУ лісах Івано-Франківщини на 25-річну жительку села Кривопілля Верховинського району напали ведмеді. Як повідомляє Головне управління ГСЧС в Івано-Франківській області, випадок стався в суботу, 13 липня, коли дівчина зі своєю мамою збирала ягоди в присілку Волова в селі Кривопілля.

«Несподівано почувши шум, вона почала тікати у напрямку до матері. Мама раптом побачила маленьке ведмежа і ведмедицю, що бігла в бік дочки. Раптово дочка впала на землю, і на неї стрибнув ведмідь. Мати дівчини стала сильно кричати, після чого ведмеді втекли в ліс », - повідомляють рятувальники, посилаючись на слова потерпілої.

 

Зараз жертва ведмежих лап знаходиться в Верховинської центральної районної лікарні з діагнозом «рвані рани передпліччя обох рук та грудної клітки». Стан потерпілої характеризується як «середньої тяжкості».

Тетяна Самотий, газета "Сьогодні"

 

 


Сегодняшняя реальность такова что любому предприятию, строительству, организации или бизнесу нужна надежная компетентная охрана. Если Вы цените свою безопасность то обращатся за такими услугами нужно в агенства с опытом и репутацией. Лучшая охрана Киев - это агентство UFM Security.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com