Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чиновники Дніпропетровськрибоохорони попалися на величезному хабарі
( 4 Votes )
Написав Ярослав Маркін, газета "Вісті" Переглядів - 5547   
Субота, 10 серпня 2013 10:35

ХабарХабарі за вилов риби йшли до начальника облуправління. За чітко налагодженою схемою дніпропетровські чиновники збирали по 200 000 гривень на місяцьМинулої середи на величезному хабарі попалися три чиновники Дніпропетровськрибоохорони. За словами заступника прокурора області Олега Пахніц, вони вимагали гроші з рибалок, які промишляли в Дніпрі, Дніпродзержинському та Нікопольському водосховищах, а натомість обіцяли закривати очі на порушення з їхнього боку. «Зараз відомо, що так вони діяли як мінімум 4 місяці. А на місяць вони отримували більше 200 тис. грн », - каже Олег Пахніц.НАВЕРХУ ЛАНЦЮЖКА - ГОЛОВА облуправління

Бізнес був поставлений на саму широку ногу - по ланцюжку від рядових рибінспекторів хабарі йшли нагору і осідали в кишені у самого начальника облуправління рибоохорони! «У частці з ним були начальник Верхньодніпровського відділу та начальник Дніпропетровського міжрайонної рибоохоронної ділянки. За рішенням суду, вони під домашнім арештом. Те, що вони мали величезні «ліві» доходи, зовні ніяк не виявлялося - начальник їздив на службовому автомобілі. Ходили чутки, що у них і квартири шикарні, і будинки вони будують, але я мало що знаю, так як працюю тільки з осені минулого року », - розповів «Вістям» в.о. начальника управління Валерій Ольховський.

Хабар
Від підприємця глава обласного рибнагляду отримав 30 тис грн. Фото: прес-служба облСБУВЛАШТУВАЛИ СТЕЖЕННЯ

Щоб зловити чиновників, слідчі з СБУ та прокуратури влаштували за ними негласний нагляд, а попалися вони під час отримання чергової суми від приватного підприємця. «Задокументовано факт отримання хабара в сумі 30 тис грн від директора одного з місцевих НП. Чиновники допитані і факт даного правопорушення заперечувати не стали. У одного з них під час обшуку вилучили незареєстровану вогнепальну зброю. Зараз вона на експертизі, яка покаже, чи потрібно було зброю реєструвати, чи ні. З санкцій пред'явленої їм статті чиновникам загрожує термін від 5 до 10 років в'язниці з конфіскацією майна», - каже заступник прокурора області Олег Пахніц.

ІМПОРТ РИБИ У 100 РАЗІВ БІЛЬШЕ ВИЛОВУ ІЗ РІЧОК

Голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков вважає, що промисловий вилов риби з річок України потрібно взагалі припинити. «Українська РСР займала 5-е місце серед рибодобувних країн світу. Зараз у рік офіційно в Україні видобувають близько 6,5 тис. т риби, ще стільки ж ловлять нелегально. А в країну імпортують 540 тис. т, за сірими схемами ще більше. Питається: для чого заради пари відсотків продуктового кошика вбивати наші річки? Цей відсоток потрібен лише чиновникам, які займаються природоохоронними та правоохоронними діями на водоймах. Це узаконена корупція навколо цієї риби. Рибні підприємства свідомо йдуть на браконьєрську ловлю, щоб відбити хабара », - вважає Олександр Чистяков.

Ярослав Маркін


 

Сьогодні не має потреб чекати на манну з неба, чи відмовляти собі в чомусь накопичуючи кошти на  певні покупки. Існує проста і зручна система замовлення кредитів http://vcreditua.com/. Заповніть відповідні форми на сайті і уже незабаром з Вами зконтактують і повідомлять в якому відділенні банку Ви мозжете отримати готівку.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com