Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
У Світловодському районі Кіровоградської області- рибалка незаконно наловив риби майже на 7 тис. грн.
( 2 Votes )
Написав novosti.kr.ua Переглядів - 3573   
Понеділок, 23 вересня 2013 13:23

Інспектори Кіровоградрибоохорони під час рейду з виявлення фактів браконьєрства виявили рибалку, який ловив рибу на Цибульницькій затоці Кременчуцького водосховища Світловодського району незаконним способом.

Вказаний рибалка на Цибульницькій затоці в районі дачного поселення ловив рибу з гумового човна забороненим знаряддям лову – місиновими сітками в кількості 2 штуки. Внаслідок протиправних дій рибалка виловив – 18 кг риби, з них судак – 12 штук, лящ-2 штуки, окунь – 5 штук, карась – 2 штуки, плоскирка – 11 штук, чим спричинив матеріальних збитків державі на загальну суму 6 993 грн. (Розрахунок відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 року № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів»).


В діях рибалки вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 249 КК України – незаконне зайняття рибним добувним промислом, яке заподіяло істотну шкоду.

Матеріали виявленого правопорушення будуть направлені до Світловодського МРВ УМВС Кіровоградської області, оскільки співробітниками МРВ складено відповідні матеріали для відкриття кримінального провадження та вилучено майно, яке має значення речового доказу.

novosti.kr.ua

 Коментарі  

 
#1 даша 09.09.2014 22:00
У с.Миролюбівка Піщанського р-н Вінницької обл кожного вечора (старший дільничий Піщанського РУВД Верцімаха Віктор Іванович,сержан т виправноі колонії 59 Чуприна Олег Михайлович,безр обітній Костюк Ігор Михайлович та лісничий Рудницького лісничиства Грабарівський Олександр)небоя чись нікого і нічого воїжають на засідки кабанів та диких кіз в несезон охоти.А якщо навіть у сезон то ніякоі ліцензії немаючи.Я сама пенсіонерка і мені вже набридло дивитись на це знущання над живими істотами.Ала ,що саме обідно що вини нікого небояться і на них нема ніякої управи,бо як почото з їхніх слів:"ми власть і ніхто і ніколи нас незупинить ,нас кришує Мазур (начальник міліції)"Підтверджуючих доказів у мене нема,ала я вас прошу провірити цей факт якщо це можливо і повірити мені наслово.А докази у них в морозильних камерех.Дуже надіюсь,що цей лист прочитає впливова людина і зупини це браконєрство.Адже ми будуємо європейську країну, там навіть батьків наказують за неправельну поведінку,а тут таке роблять...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com