Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дика дружба вовка і ведмедя
( 11 Votes )
Написав Lassi Rautiainen Переглядів - 3988   
Вівторок, 08 жовтня 2013 09:10

Дика дружба сірого вовка і ведмедяУ природі навіть дружба між такими різними тваринами, як бурий ведмідь і сірий вовк, що є споконвічними потенційними суперниками, теж можлива.

 

Ці знімки вдалося зробити відомому фінському фотографу дикої природи Лассі Раутіайнену (Lassi Rautiainen) десь у лісових нетрях Північної Фінляндії. Він став свідком незвичайної дружби між молодим бурим ведмедем і вовчицею. 56 - річний фотограф протягом десяти днів спостерігав, як двоє найвідоміших хижаків, які є потенційними конкурентами і навіть ворогами в умовах дикої природи, влаштовували кожен вечір «романтичні вечері», ділячись, спійманою здобиччю один з одним.

 

 

 

Молодий, але досить великий ведмідь і вовчиця створили незвичайний союз. За словами Лассі Раутіайнен, швидше за все це сталося по молодості тварин, через те, що у них не було достатнього досвіду в полюванні. А об'єднавши спільні зусилля, молодим хижакам вдалося вижити в суворих умовах дикого середовища.

 

Дика дружба сірого вовка і ведмедя

 

Дика дружба сірого вовка і ведмедя

 

- Ніхто не може знати точно, чому це відбулося. Я думаю, що, на момент зустрічі ведмідь і вовчиця були ще дуже молоді і не впевнені в собі і не знали, як вижити поодинці.

 

Дика дружба сірого вовка і ведмедя

 

- Вони змогли підтримати один одного в особливо важкі моменти свого життя. Ставши одного разу друзями по нещастю, хижаки так і залишилися разом. Удвох значно легше знайти собі прожиток і вижити в суворому для них світі, - каже фотограф.

 

Дика дружба сірого вовка і ведмедя

 

- Мені здається, що вони відчувають себе дуже комфортно поруч один з одним. Протягом 10 днів, яких я спостерігав за ними, вони зустрічалися і проводили спільну вечерю. Їх зустрічі тривали з 8 вечора до 4 ранку.

 

- Коли я став спостерігати за настільки незвичайною парою і за їх співпрацею, мені захотілося показати світові, що й таке можливе в природі, - пояснює пан Раутіайнен. Можливо, це послужить хорошим позитивним прикладом для багатьох людей.

 

Дика дружба сірого вовка і ведмедя

 

- Уже пізніше я побачив, як ця вовчиця була прийнята в «ведмежий клуб » на рівних правах з ведмедями. Мабуть її клишоногий друг визнав можливим таке знайомство ...

 

Дика дружба сірого вовка і ведмедя

 

По матеріалам інтернету

-----

В каждом доме, хозяйстве или автомобиле должен быть соответсвующий набор инструментов. Если Вы еще не имеете такого обратите внимание на наборы Jonnesway. Отличное сочетание цены и качества делаит их лучшим выбором, а среди множества вариантом Вы обязательно подберете то что Вам нужно.

 Коментарі  

 
#2 bobo 23.10.2013 15:16
Цікаво і повчально!
 
 
#1 s_kopylets 09.10.2013 16:59
Дуже цікавий факт!!!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com