Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Десять рибин здобуті браконьєрським способом коштували горе-браконьєру 3 300 гривень
( 5 Votes )
Написав briz.if.ua Переглядів - 2433   
Четвер, 10 жовтня 2013 10:16

Браконьєрство3 300 гривень за 10 упійманих риб доведеться сплатити одному із мешканців Снятина, якого державні інспектори Івано-Франківськрибоохорони упіймали днями за браконьєрським промислом на річці Прут, поблизу його рідного міста.


Чоловік пізно ввечері – близько 22.30 години – ловив рибу саморобною острогою – такою собі великою виделкою з частими зубцями, - підсвічуючи собі ліхтарем.


Як повідомили БРІЗу у прес-службі Івано-Франківськрибоохорони, чоловік у такий спосіб ловив (чи то радше бив) все без розбору. Як наслідок, в його улові опинились 10 особин марени звичайної – рідкісної риби, занесеної до Червоної книги. Такса за кожну упійману таку риби, незалежно від розміру та ваги, становить 330 гриень. Отож і виходить, що за упійманих 10 невеликих риб загальною вагою сього 700 грамів чоловік сплатить 3 300 гривень завданих природі збитків. І це не рахуючи штрафу, розмір якого чоловікові ще визначить суд на підставі складеного інспекторами рибоохорони протоколу про адміністративне правопорушення.

Бріз

 Коментарі  

 
#1 Grey wolf 21.10.2013 11:04
Чому тількі одного спіймали? Такій "промисєл" процвітає повсюди! Але діяльність інспектрів рибохорони залишає бажати кращого!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com