Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Жителі Криму змушені захищатися від сірих хижаків петардами
( 1 Vote )
Написав газета "Сьогодні" Переглядів - 4813   
Понеділок, 14 жовтня 2013 08:22

ВовкиВ Криму біля Сімферополя жителі сіл потерпають від вовків: останнім часом вони все частіше нападають на худобу, але люди бояться, що будуть і людські жертви. На тварин скаржаться жителі Джанкойського, Бахчисарайського, Сімферопольського і Красноперекопського районів.

 

«У тому році в нашому селі скажений вовк напав на людей, на трьох осіб. Люди потім лежали в лікарні. Страшно», - розповідає місцева мешканки Єлизавета.

Про можливість виникнення такої ситуації попереджували природознавці, адже з прийняттям положення про охорону вовків популяція цих тварин стає фактично не конрольованою.

«Раджу в цих місцях носити з собою яку-небудь їжу, яка може відвернути увагу вовка. Важливо від нього не тікати і не повертатися спиною, - каже місцевий житель Микола. - А для захисту господарства можна вдень включити на потужних колонках запис виття вовків, щоб дати їм зрозуміти, що територія зайнята».

 

Також місцеві, щоб захиститися від хижаків, озброюються петардами - їх гучні вибухи відлякують вовків.


Деякі місцеві в вовків не вірять. «Тут просто паніку розвели. Я вовків не бачив», - каже Андрій, що часто приїжджає на дачу під Сімферополем. Це підтверджують і інші жителі Криму, а також організації що спеціалізуються на продажу земельних ділянок. Кажуть що попит на участки в Крыму навіть дещо зріс.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com