Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Удосконалення джигової приманки:плавучий силікон
( 1 Vote )
Написав Sulik Переглядів - 1984   
Четвер, 31 жовтня 2013 19:55

Плаваючий силіконПрактично всі силіконові приманки швидко тонуть. В залежності від умов ловлі це може бути як плюсом, так і величезним недоліком. Наприклад швидкотонучий силікон практично неможливо використовувати в зарослих травою водоймах, або в місцях де глибина не велика, а дно дуже засмічене гілками, листям і т.п. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з методикою удосконалення джигової приманки, яка додасть силікону плавучість. Це може значно розширити можливості рибалки.


Отже, для початку потрібно обзавестися плавучим матеріалом, який би утримував приманку на плаву. Це може бути звичайний пінопласт, але в нашому випадку ним користуватися незручно. Найкраще використовувати екструдований пінополістерол, або, як його ще називають - екструдер. Його структура щільна і однорідна, але при цьому він такий же легкий і плавучий.


Для початку потрібно визначити кількість екструдера, який вам знадобиться для приманки. Природньо, що його кількість буде залежати від розміру і ваги приманки, та від того яку плавучість Ви хочете отримати в кінцевому результаті. Візьміть ємність з водою, прив'яжіть пінополістерол до приманки якій Ви хочете надати плавучість, і опустіть у воду. Дослідним шляхом визначте необхідну кількість матеріалу, але врахуйте, що приманка повинна не плавати на поверхні, а повільно занурюватися у воду.


Визначившись з кількістю екструдера, проріжте в приманці щілину і вставте в неї необхідний шматочок. Щілину потім легко закрити за допомогою паяльника. Це потрібно робити дуже акуратно, інакше пінополістерол може розплавитися. Після цього залишається оснастити приманку гачком, трійником, чи джиг-голівкою. От і все, приманка готова. Щоправда, в залежності від будови приманки, та того чим Ви її хочете оснастити можливо, що потрібно змінити порядок дій: спочатку оснастити гачком, а потім вже добавляти їй плавучість.

Sulik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com