Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Кілька способів фарбування жилки
( 0 Votes )
Написав Sulik Переглядів - 1837   
Четвер, 31 жовтня 2013 20:13

Фарбування жилкиУ практиці сучасної риболовлі  бувають випадки коли  доводиться вдаватися до допомоги кольорової жилки. Але, на жаль, навіть сьогодні знайти кольорову жилку в продажі проблематично. Тому існує кілька способів її фарбування.

 

Якщо ви опинитеся в якомусь господарському магазині, то обов'язково зверніть увагу на наявність синтетичного барвника «Елегант». Цим барвник дуже добре  фарбувати жилку.

Щоб пофарбувати жилку «Елегантом» , потрібно спочатку приготувати розчин. Для цього в каструльку слід налити п'ятсот мілілітрів води, закип'ятити її і додати десять грамів барвника потрібного кольору.

 

Процес фарбування наступний. Наприклад, щоб жилку пофарбувати в коричневий колір , потрібно влити барвник коричневого кольору і нагріти розчин градусів до сімдесяти. Жилку замочити у звичайній теплій воді на п'ять хвилин і занурити в розчин. Час фарбування буде залежати від того, якою має бути інтенсивність кольору. При цьому розчин слід постійно помішувати і підігрівати, щоб він не остигав. Після фарбування жилки її необхідно прополоскати в злегка підігрітій воді, віджати і просушити протягом кількох годин.

 

Для фарбування в сірий або чорний кольори , потрібно скористатися чорним барвником. При цьому технологія забарвлення залишиться тією ж. Щоб домогтися отримання сірого тону , жилку опускають в розчин не більше, ніж на півхвилини.

 

Домогтися отримання зленого або оливкового кольору можна за допомогою барвника коричневого кольору. Для надання жилці зеленого кольору , через 5-10 секунд після опускання жилки в розчин, потрібно долити 5 мілілітрів «зеленки » та продовжити фарбування ще хвилин п'ять. Для отримання оливкового кольору потрібно проробити ті ж дії, але в розчині коричневого барвника жилку потрібно буде протримати кілька хвилин.

 

Існують також способи забарвлення без використання барвника «Елегант». Для цього можна взяти звичайну «зеленку» і додати 10 мілілітрів в склянку з водою. Жилку занурити в розчин на п'ять - сорок секунд , після чого прополоскати і висушити. Для отримання блідо - бузкового відтінку можна скористатися тим же методом , тільки замість «зеленки» застосувати штемпельну фарбу.

 

Для отримання блакитного відтінку можна застосувати звичайну синьку для білизни. Потрібно додати трохи синьки в 500 мілілітрів води і нагріти її до 50 -ти градусів , після чого опустити туди жилку до повного охолодження розчину. На останок слід сказати що забарвлювати всю жилку потрібно рідко. Достатньо пофарбувати таку кількість жилки якої б вистачило для повідків.

Sulik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com