Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Львівські комунальники душили собак і відправляли на добрива
( 6 Votes )
Написав Сьогодні Переглядів - 4997   
Середа, 20 листопада 2013 18:00

Чи може собака плакати?Протягом двох років під час "зачисток" співробітники ЛКП "Лев" винищили близько 2500 тисячі собак

 

У Львові розгорівся «собачий скандал»: на Львівському комунальному підприємстві «Лев» захисники тварин виявили собачий могильник. Вогню в жар підкинули свідчення колишнього співробітника ЛКП, який особисто закопував мертвих тварин.

Як повідомив віце-президент західно-українського товариства захисту тварин Юрій Микитюк : «Колишній співробітник ЛКП «Лев», який пропрацював там близько двох років і рік тому звільнився, повідомив нам у письмовій формі, що на ЛКП «Лев» тривалий час жорстоко мордували собак».

 

За словами Микитюка, тварин знищували не через евтаназію, а шляхом перебивання шийного хребця з боку потилиці металевою палицею. Як варіант, собак оглушували тим же предметом, а, потім, душили. «Йому, як сторожеві, а за сумісництвом, прибиральникові, доводилося закопувати трупи вбитих тварин. Значна частина ЛКП «Лев» зайнята могильником, розміри якого становлять 5 на 10 метрів по периметру» , - каже Микитюк.

 

Микитюк, посилаючись на слова очевидця, каже, що коли на підприємстві нагромаджувалося не менш 500 кг «гавкаючого м'яса» - починалися чистки. Раз на два тижні собачі «кілери» за чотири години встигали убити по 50 тварин. Після страти частину трупів відправляли на Жовківський завод по виробництву м'ясо-кісткового борошна, яке використовують для добрив у сільському господарстві. Тварин, що залишилися закопували прямо на території ЛКП.

 

«Вбивали і здорових собак. Нерідко співробітники ЛКП відловлювали в місті собак у нашийниках, яких можна було віддати господарям за викуп», - повідомляє Микитюк.

 

За словами нашого співрозмовника, він зі своїми колегами побував на цьому могильнику і, дійсно, вони відкопали ще не тлінним труп тварини.

По матеріалам газети "Сьогодні"

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com