Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливець винен у поширенні африканської чуми
( 1 Vote )
Написав Юрій ТКАЧЕНКО Переглядів - 4918   
П'ятниця, 07 лютого 2014 12:47

Новий спалах африканської чуми на Луганщині спровокував мисливець. Убивши хворого дикого кабанчика, фермер сам собі підклав свиню.


Зараза продовжує поширюватися по території України. Зараз "лінія фронту" проходить по Луганській області. А в минулі вихідні, нагадаємо, вогнище підступного захворювання було виявлено в селі Давидо- Нікольське. Рятувальникам довелося знищити і спалити без малого 130 домашніх свинок.


 
Як стало відомо з неофіційних джерел, мимовільним винуватцем НП сільського масштабу став власник невеликої свиноферми. На полюванні чоловік підстрелив зараженого чумою кабана і приніс здобич додому. Залишками годував собак. У підсумку хвороба перейшла на домашніх тварин. В осередку захворювання всіх свиней навіть гній і сараї знищили вогнем. Виходить, мисливець сам собі підклав свиню.


 
Офіційно цю версію влада поки не підтверджує. Але й не спростовуює. Зате в радіусі десяти кілометрів всіх домашніх свинок з приватних господарств відправили на переробку. А в радіусі ста п'ятдесяти кілометрів оголошена зона спостереження, де посилено моніторять стан свиней.


 
- На виїздах з карантинного села два цілодобових карантинних ветеринарно- міліцейських пости. У самому селі введено особливий режим руху транспорту, - повідомили в прес -службі УДАІ ГУ МВС України в Луганській області. - Колеса виїжджаючих автомобілів обприскують спеціальним дезрозчином, також перевіряють всі машини, пристосовані під перевезення тварин.


 
Треба сказати, ці заходи небезрезультатні. Днями під Луганськом біля міста Щастя затримали грузовичок, що без всяких документів перевозив 5 домашніх свиней. Водія чекає штраф до 170 гривень за порушення правил перевезення. А хрюшексвинок передали ветеринарам для перевірки: чи не хворі ?

 

по матеріалах  world-countries.net

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com