Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Прикормка для ловлі лина
( 2 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 5167   
Вівторок, 18 лютого 2014 21:31

Прикормка для ловлі линаОдним з найкращих рибальських трофеїв по праву вважається мулиста риба «лин». Пам'ятаєте: "Нема м'яса як свинина, нема риби як линина..."? Але зловити лина на вудку не так вже й легко. Справа в тому, що лини дуже розумні й акуратні, чим більше лин - тим складніше його зловити.


Для того щоб зловити цього красеня нам знадобиться скласти підгодовування для приманення линів в місце ловлі. Кожен досвідчений рибалка знає те, що лин зокрема частіше клює на темні види наживки, слідуючи з багаторічного досвіду, приготуємо «темний вид прикормки».


Данае підгодовування оптимізує клювання «жовтого вампіра» на 70 - 90 %, головне тільки правильно вибрати місце.


Приступимо до приготування. Нам знадобиться: рибна мука - 500 грам, панірувальне борошно - 500 грам, конопляна олія - 5 міліграм, чиста вода, дрібно - нарізані червоний хробак і опариш. Першою дією потрібно затемнити рибне борошно і панірувальне борошно, способом смаження їх на сухій сковороді, далі беремо чисту воду і додаємо в неї конопляну олію (води візьміть приблизно 250 грам, потім можна додати ще, якщо буде недостатньо), довго і якісно мішаємо, після чого додаємо рибне і панірувальне затемнене борошно з шматочками червоних черв'яків і опаришів. Отриману масу доведіть до стану, в якому вона добре ліпиться в відповідні кулі.

 

Лин любить, коли його ваблять кулями зі смачної суміші. Підгодовування краще взяти більше, адже лин вельми ненажерливий. Для утриманні його на місці ловлі звичайно потрібно 2500 - 5000 грам суміші. Підгодовуйте по 3-5 куль, стежачи за темпом клювання, як починає слабшати, кидаємо наступні кулі. Ловити лина з даною прикормкою рекомендується на червоного хробака, або ту ж суміш.

 

Щасти вам, і побільше линів!

Lusik

 

Часто ездите в Одессу? Или, возможно, Вам предстоит командировка? А может быть Вы просто хотите посетить город но не знаете где поселиться?  Самым выгодным вариантом будет снятие квартиры посуточно в Одессе. Поможет это сделать сайт Roomer.od.ua. Здесь приемлимые цены и большой выбор вариантов.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com