Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Всі браконьєри однакові
( 2 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2316   
Середа, 16 квітня 2014 10:06

В той час коли кожен свідомий громадянин України прикладає максимум зусиль для оборони своєї країни, а інша частина населення  завмерла в очікуванні розв'язання політичної та економічної кризи браконьєри в різних кутках нашої держави як і раніше роблять свою гнусну справу.

 

Так, 13 квітня головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Миколаїврибохорони разом із співробітниками Новоодеського районного відділу УМВС України на Південному Бузі поблизу ст «Південний Буг» затримав місцевого громадянина, який займався незаконним рибним ловом. Браконьєр ловив рибу хваткою, яка є забороненим знаряддям ловлі. Йому вдалося зловити 5890 особин горчака. Такими діями рибалка завдав збитків рибному господарству країни на суму 100 130 гривень. Відносно порушника склали протокол про адміністративне правопорушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). Матеріали справи передали до суду з метою прийняття рішення про порушення кримінальної справи.

 

Не змінилася ситуація і на заході нашої країни. У місті Коломия Івано-Франківської області дільничним інспекторам разом з громадськими діячами вдалося виявити браконьєрів. Так, у річці Прут чоловіки здійснювали незаконну рибну ловлю за допомогою невода. Зі слів Романа Запоточни, керівника сектору дільничних інспекторів міліції Коломийського МВ УМВС, 21 і 35-річні місцеві жителі встигли зловити шість рибин виду  «підуст». Матеріали справи направлені до органів рибоохорони, які і приймуть рішення щодо браконьєрів. Їм загрожує штраф у розмірі 20-40 мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь ловлі. 

 

Щиро сподіваємось, що з позитивними змінами в країні покращиться ситуація і в питтанях пов'язаних з браконьєрством, рибоохороною та еконаглядом. Однак, це навряд чи можливе без залучення громадськості, отож небайдужих просимо самоорганізовуватись та всіма силами допомагати відповідним органам і не забувати про контроль над діяльністю цих органів. Все в наших руках!

Lusik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com