Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Черкаська самооборона зловила рибінспектора на браконьєрстві (відео)
( 3 Votes )
Написав Подробиці-ТВ Переглядів - 2757   
П'ятниця, 25 квітня 2014 10:07

Під Каневом на Черкащині місцева самооборона впіймала на браконьєрстві інспектора рибнагляду. Він перебував на воді в незареєстрованому човні із купою сіток. Під час огляду бази канівської рибінспекції, активісти виявили майже півтонни риби та безліч знарядь для лову, актів на вилучення інспектор не мав. Частину здобичі вже завантажили у автопричепи. Самооборонівці одразу викликали міліцію та прокуратуру. За фактом браконьєрства відкрито кримінальне провадження. Причетність рибінспектора до злочину перевіряють слідчі. Сам затриманий своєї провини - не визнає.


В'ячеслав Ходченко, представник черкаської самооборони:

- Він пояснив, що він проводив свою роботу, що у нього складений акт. Ми подивились той акт, на мою думку, він складений з порушеннями такими, що дають можливість для зловживань. Риба знаходилась у мішках, перерахована не була, акти вже був написаний, як я вже казав, кількість риби там вказана не була, а акт вже був з підписом його.

Валерій Байда, головний інспектор "Черкасирибохорони":

- Якби я хотів щось украсти, я б його вкрав так, щоб ніхто не бачив, це всі прекрасно понімають і знають. Десь , якась помилка може і єсть, але вона не аргументує того, що я хотів нажитися.

Подробиці-ТВ


 

Любое путешествие, визит или командировка должны быть тщательно спланироваными. Это поможет сэкономить и деньги, и время, и Ваши нервы. Особенно это актуально для поездок за рубеж в вопросах снятия жилья или готеля. Воспользуйтесь услугой бронирование номеров в Караганде и Ваша поездка пройдет без лишних хлопот.

 Коментарі  

 
#1 сайт На рибалку 03.05.2014 21:30
З ЕЛЕКТРОВУДКОЮ ЗЛОВИЛИ БРАКОНЬЄРА-ІНСПЕКТОРА
Створено: Сб, 05/03/2014 - 21:58 автор:admin
Категорії:
Новини у світі рибалок
Схоже на те, що існують люди яким начхати на все світі. Які б події не вирували у нас в державі, а браконьєри продовжують робити свою чорну справу, та й ще у час нересту, єдиний період в році коли рибний світ має шанс збагатитись природнім шляхом, все що потрібно від людей - не заважати. Особливо вражає цинізм і безпощадність цих нелюдів браконьєрів. Так, наприклад, співробітниками Тернопольрибоох орони викрито вже другий випадок застосування електровудки за тиждень.

Інспектори рибоохорони під час проведення рейду на Дністрі виявили грубе порушення - чоловік рибалив за допомогою електровудки в природно-заповідному фонді Дністровський. Порушнику загрожує обмеження волі строком 1-3 роки або штраф.

Зі слів Андрія Обещіка, начальника відділу охорони водних біоресурсів області, одна електровудочка була затримана під Тернополем, в ніч перед Великоднем. А вже через п'ять днів інспектор Хотинського Національного парку попався з електровудкою у Борщівському районі. Сума збитків, завданих державі, становить 3 190 гривень.

Обещік зазначив, що електровудки дуже небезпечні тим, що навіть якщо риба не вмирає від удару електричним струмом, вона вже не здатна до відтворення. Це завдає колосальні збитки рибним запасам країни. Досить часто трапляються випадки, коли люди гинули від власної електровудки, будучи ураженими струмом.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com