Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Браконьєрів Запоріжжя відстежуватимуть по-новому
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2116   
Понеділок, 28 квітня 2014 20:21

ДельтапланУ Запорізькій області відстежуватимуть браконьєрів з дельтапланів. Про це повідомили в управлінні у справах преси та інформації ОДА.

У Запорізькій області вирішили по-новому підійти до проблеми браконьєрства. Порушників закону тепер відстежуватимуть за допомогою дельтапланеристів.

Мова про це йшла в ході наради, на якій розглядався стан організації та ефективної реалізації заходів, запланованих на період двомісячника з охорони рибних ресурсів.

 

Зокрема, учасники наради обговорили можливість залучити до роботи з виявлення рибалок-браконьєрів дельтапланеристів, які з повітря контролюватимуть ситуацію на воді. Представники самооборони вже ведуть переговори з пілотами. 

 

Звичайно, такий новітній спосіб відслідковування браконьєрів викликає чимало питань, і у цього способу радше більше скептиків ніж тих хто його підтримує. Досвідчені ж рибалки аматори точно знають наскільки просто відслідкувати цих "невловимих  браконьєрів", адже ситуація з року в рік повторюється - достатнь вийти до водойми...

 Lusik

 

Активный образ жизни стает все более популярным. Но человеку который не знаком с активным отдыхом, это может не понравится, или даже, может быть небезопасным. В таком случае лучше обратиться в специальные компании. Например, агенство "Yeti" которое на высшем уровне организовывает велопоходы по Крыму, турпоходы, мототуры, каякинг и многое другое.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com