Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
До всіх мисливців України!
( 9 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 6593   
Субота, 17 травня 2014 07:52

Асоціація мисливців УкраїниА ні пан Шуляр (чинний голова Українського товариства мисливців і рибалок), тим більше – його попередник Шпігало, ніколи не соромились виставляти себе в політичному бомонді у якості голів самої чисельної і потужної громадської організації України. Та ще й якої! 250 тисяч законно озброєних чоловіків. Мисливці – це еліта українського суспільства, хоч - у столиці, хоч – на селі. В містах - керівники підприємств, міліції, прокуратури, судді, держслужбовці самого високого рангу, всі сфери виробництва, діячі культури, медпрацівники, одним словом – всюди мисливці. Не останні люди мисливці і на селі – голова сільради, директор школи, дільничний міліціонер, фермер, колись – голова колгоспу та головний агроном. Та й пересічні сільські мисливці, не беручи до уваги пенсіонерів, не останні і не бідні люди на селі.

 

Така когорта поважних людей, здебільшого усіляких керівників, здатна та й повинна потужно впливати на думку всього українського суспільства. Тим більше, що мисливці, на відміну від будь-якої іншої громадської організації і навіть – партії, рівномірно мешкають на всіх теренах країни, і в найвіддаленіших закутках. 250 тисяч (і це тільки УТМР) озброєної, тренованої у стрільбі і виживанні у будь-яких умовах, еліти чоловічої частини українського суспільства, об'єднаної у чітку структуру – первинна, районна, обласна організації та Всеукраїнська рада. Добавте озброєння, оснащення, насамперед – транспортними засобами, зв'язком, амуніцією, матеріальний статок, знання місцевості, де проживають і полюють. Це – армія, здатна мобілізуватись у кордонах своїх районів менш як за добу, а що важливіше – вона здатна сховатися, розтворитися у районі мешкання менш як за 1 годину, і перетворитися на простих мирних місцевих жителів.

 

Керувати такою організацією в Україні завжди було відповідально, престижно і почесно. Товаришувати з такою потужною організацією хотіли всі партії, тим більше, що УТМР, не мало намірів створювати свою окрему партію мисливців і рибалок, хоч багато хто до того і підштовхували.  

 

Не секрет, що попередній голова УТМР Шпігало В.Є. попав у список депутатів Верховної Ради саме через його посаду в УТМР. Не знехтували увагою до УТМР і регіонали, прийшовши до влади. І нинішній голова Товариства мисливців Шуляр М.С. відповів регіоналам взаємними почуттями. І все у них було б добре, і в грошах, і в справах, і на полюванні, ти мені – я тобі, якби не Майдан та Революція, які поставили перед кожним громадянином чітке запитання: З ким ти? З Януковичем, з Путіним, чи з українським народом?

 

Пан Шуляр, ми, члени УТМР, мисливці, не чуємо Ваших закликів взятися до зброї та захистити державу від московської орди. Пан Шуляр, ми не чуємо ваших звернень до мисливців України з закликом не брати участі у пограбуваннях мисливських господарств, рейдерських атаках та мародерстві. Чому заклики до мисливців захистити Революцію ми чули від бувшого міністра оборони Гриценко, він що більше розуміє роль і місце мисливців в Україні, ніж ви, пан Шуляр? То нехай Гриценко і очолює УТМР.


Мені дуже соромно за нас – українських мисливців, не за тих окремих, хто стояв на майдані, а тепер стоїть на блок постах на Донеччині, а за нас всіх – за мисливську громаду, за УТМР загалом. Українське студентство розпочало Революцію, українські журналісти її підтримали. Показали себе з кращої сторони, хоч і не всі, українські водії - «автомайданівці», українські медики та церква. Українська армія, кастрована і розтаскана, продана та напічкана зрадниками, так сяк кульгаючи, але держить кордони, навіть футбольні фанати стали на захист Революції і Держави. Ті, непримиренні, хто завжди бився на футбольних аренах та біля стадіонів, хто кидав один по одному стільцями та фаєрами, коли виникла загроза Державі – об'єдналися і стали пліч опліч! То що виходить, це футбольні фанати – еліта, надія і фортеця української держави, а ми, мисливці – гівно, а не чоловіки?!

 

Так мені жінка і сказала: ти, чоловіче вихвалявся, що ви, мисливці – це армія, здатна захистити державу, або державний переворот провести за три дні, і де ваша армія? Ви тільки і здатні, що вихвалятися, побрехеньками займатися та зайців по полях ганяти!

 

Як так сталося, що жодна обласна, чи навіть районна організація УТМР не об'явила мобілізацію і не вийшла на захист, навіть не кордонів держави, а хоча б правопорядку у своєму районі?! На сході та півдні країни війна, по містах і селах їздять московські терористи та шпигуни, різні рекетири та мародери, а мисливські організації піклуються про наступний мисливський сезон, ділять угіддя та друкують відстрільні картки.


Оце тобі захисники держави. Нічого, прийде Путін, він вам і пополює, і порибалить. Невже ви думаєте, що путінський режим, якщо заграбастає Україну, забуде про «майдан», і тим же киянам залишить на руках мисливську зброю, особливо - карабіни?! Так чого ми чекаємо?


Шановні українські мисливці, нас, пересічних мисливців, вдало нейтралізували, нас відсторонили від захисту рідної держави. Ми з вами, як купа рядових солдатів без жодного офіцера. Десяток солдатів в змозі самоорганізуватись та дати бій, а 250 тисяч – це армія, яка потребує лейтенантів і полковників, яка потребує організації і керівництва. Як на мою думку, керівництво УТМР, на чолі з Шуляром, зрадило інтереси Революції та Української Держави, кинуло мисливську армію України на призволяще! Здайте, утемеерівці щорічні внески, та йдіть собі, хочете – воюйте за Україну, хочете – не воюйте, то - ваша особиста справа, то не справа УТМР – Державу захищати. Нехай футбольні фанати за державу голову кладуть, нехай шахтарів катують, вони більш ідейні, організовані і керовані?! Так виходить?

 

Спасибі вам, пан Шуляр, що опустили нас мисливців нижче плінтуса в очах наших сімей та сусідів. А може нинішнє керівництво УТМР інтересами іншої держави опікується, чекає не дочекається приходу червоної орди, та нових посад в Росохотриболовсоюзі?


За зради солдата на війні - можливо понести невиправдані втрати, за зради полковника – програти окрему битву, за зради командуючого військами – програти війну і втратити державу. Озброєний громадянин, який не використав зброю для захисту своєї країни – є зрадником, керівник або командир будь-якого озброєного формування, який не дав команду або не закликав захистити державу зі зброєю в руках, - державний зрадник вдвічі!


Тільки так може вижити народ і встояти Держава.


Як здали Крим без бою – ми бачили, як здають Луганську та Донецьку області – бачимо сьогодні, завтра Київ та Львів. Кругом зрада, немічність, продажність. Не плекайте надій, українці, а ні США, а ні Західна Європа за нас воювати не будуть, їх історія так нічого і не навчила, як і наш уряд. Як не страшно про це думати і писати, бої за Чернігів, Суми, Полтаву, Дніпропетровськ – не за горами. А в Одесі – вже йде війна.

 

Ми, мисливці, не єдина, але велика надія українського народу і Держави на захист від загарбників. За вини різного роду шулярів ми вже згаяли багато часу. Війна на Донеччині та Луганщині показала, що бої ведуться здебільшого не в полях і в окопах, а в населених пунктах, де ми мисливці, якщо підготуємося, можемо мати перевагу навіть перед кадровими військовими, не кажучи вже - про тітушок, озброєних арматурою та травматиками. Те, що пересічні люди в усіх українських містах, а особливо – в Києві, озброюються – не секрет ні для кого, залишилось – щоб нас хтось об'єднав для організованої та професійної оборони. Але перед тим, слід вигнати зрадників і замінити керівництво УТМР.


Шановні українські мисливці, члени УТМР, Ви – армія, здатна захистити Україну від московської орди. Єднаймося!


Асоціація мисливців України Я.Радевич
11 травня 2014 р.Досвідчені рибалки добре знають що в кожного регіоні, та навіть в кожній окремій водоймі є свій підхід до ловлі риби. Тому, якщо Ви збираєтесь рибалити в новому місці не зайвим буде поцікавитись у місцевих рибалок що  і як. Для цього, наприклад, можна скористатись місцевими спеціалізованими форумами. Так особливості рибалки в Черкасах, всі її тонкощі та секрети можна взнати на форумі  rybalka.ck.ua.

 Коментарі  

 
#6 ярий 09.06.2014 22:37
Цитую toxa:
стаття на під ключь!
Ганяйте фуфло в іншомі місці!!! :-x

Фуфло гнало всі роки мисливцям УТМР за прикриттям МВС.
 
 
#5 toxa 05.06.2014 15:35
стаття на під ключь!
Ганяйте фуфло в іншомі місці!!! :-x
 
 
#4 ярий 01.06.2014 21:41
Шановний Віктор П.
Не прибіднюйтеся і не старайтеся відбілити УТМР,він не побіліє.Відомо всім і ви підтвердили,що керівництво УТМР жило класно при всіх владах.Це вірно.Особливо,коли ми проливали кров на майдані,скільки ви тітушок відправили в Маріїнський.ПР потрібно було відробити.Пахан просто так нічого не давав.
 
 
#3 Віктор Петрович 30.05.2014 11:39
В такий складний для України час «шановний» пан Радевич Ви підбурюєте до ворожнечі та протистояння громадян нашої держави, а саме мисливців і рибалок, підтасовуючи і перекручуючи факти. Ви направляєте думку мисливців України, що Товариство яке було разом із своїми членами в найскладніші етапи життя навіть в часи другої світової війни, є ворогом та зрадником, прививаючи штампи що УТМР брат тої чи іншої політичної партії. Скажімо відверто, що люди, які звинувачують керівництво УТМР в співпраці з політичними силами підтверджують свою власну не компетентність та тупість.
Слід зазначити, що звернення до державних органів влади проводилися і проводяться постійно при керівництві будь-яких урядів та партій, а те що УТМР чули і давали відповідь посадові особи це індикатор плідної роботи яка постійно проводиться Товариством.
Як результат
У 2012 році в користування надані у встановленому Законом порядку мисливські угіддя Хмельницькій та Одеській (100 % від попередньої площі, терміном на 20-25 років), Сумській (97 % від попередньої площі, терміном на 5 років), Івано-Франківській (73 %, на 15 років), Львівській (70 %, на 15 років), Закарпатській (52 %, на 15 років), Запорізькій (83 %, на 15 років), Київській (63%, на 15 років);
У 2013 році в користування надані мисливські угіддя Дніпропетровськ ій (94%, на 25 років), Рівненській (81 %, на 25 років), Полтавській (68%, на 15 років), Тернопільській (100 %, на 7 років), Донецькій (100 %, на 2 роки) обласним організаціям УТМР завдяки співпраці керівництва цих обласних організацій Товариства із керівництвом обласних державних адміністрацій, обласних рад і безпосередньо на місцях із районними керівниками, а також власниками та користувачами земельних ділянок.
А ви пан Радевич кусаєте злобно лікті бо Вам не дістався ласий шматок мисливських угідь для створення власної вотчини, а тепер ви розпускаєте «вонь» в медійний прості, як той тхір, переслідуючи фірмову ідею чим гірше тим краще.
Ваше звинувачення в бездіяльності керівництва УТМР є брехливими та безпідставними. Першочергове завдання Товариства – охорона, відтворення, збереження та раціональне використання тваринного світу, а взяттяучасті в революції зі зброєю це особисте право кожного свідомого громадянина.
Всеукраїнська рада УТМР в свою чергу постійно займається роботою щодо відхилення законопроектів про заборону полювання різних діячів таких як народний депутат А. Кіссе, який ініціював заборону полювання на три роки. Чим керувався реєструючи цей Закон пан Кіссе нам не відомо, але відповідь дуже проста знищення мисливської галузі України.
Інший «корисний» законопроект підготували народні депутати
Л.Л. Котеляк та В.В. Бутківським 2264 а-д зареєстрований у Верховній раді України від 22.11.2013, за цими пропозиціями користувачів мисливських угідь мають перетворитись на банальних покупців відстрілочних карток в Держлісагенстві .
Пане Радевич Ви з «однодумцями» планували як шакали розтягти мисливські угіддя УТМР на ласі шматки, але бенкетувати не судилося. Шановний не товчіть воду в ступі для здобуття швидкого піару а займайтесь на своєму місці справами які б могли допомогти Україні в цілому та розбудові мисливської галузі.

Український мисливець
 
 
#2 Карпатець 19.05.2014 09:42
П.Радевич, підримую Вас повністю, хороша стаття, Ви добре написали. Напишіть чи відповів п.Шуляр.
 
 
#1 hanter39 18.05.2014 17:10
Дякую за статтю!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com