Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
УТМР – молодший брат Партії регіонів
( 7 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 6796   
Середа, 21 травня 2014 12:29

Асоціація мисливців УкраїниМи, звичайні члени УТМР, завжди думали, що наше Товариство поза політикою, що наша мисливська громада ніколи не буде використана у політичних війнах, що нашою міццю і нашими голосами ніхто не буде торгувати. А як воно насправді.


На тлі всіх тих погроз і критики на адресу УТМР, які роздавались ще в 2007 році від пана Сівця у першу його каденцію на посаді голови Держкомлісгоспу України, дивним виглядало те, як змінилась його політика у відношеннях до УТМР взагалі і до Шуляра особисто після 2010 року.


Нагадаємо, в 2007, тільки пересічні мисливці не чули крилатого лозунгу Сівця, який прозвучав майже закликом до дій для керівництва обласних управлінь його лісового відомства: «Будем мочить УООР». На щастя для УТМР, як керівники обласних управлінь держкомлісгоспу, так і звичайні мисливствознавці управлінь, настільки корумповані, настільки їх інтереси в угіддях переплетені з інтересами керівництва УТМР, що, тоді в 2007, ніхто не поспішав «Мочить УООР». На місцях, в обласних управліннях ЛМГ, за винятком окремих, тоді скоріш імітували війну з УТМР, так, для галочки, щоб заклятий ворог УТМР - Шадура (тодішній начальник управління мисливського господарства України) відчепився. Тоді Товариство вистояло.


З жахом мисливці почули у 2010 році новину, про призначення Сівця - відвертого регіонала, на посаду Голови Держкомлісгоспу вдруге. І дійсно, переноси відкриття полювань на пернату дичину до невідомих термінів, за надуманої причини пожежної безпеки, посипалися щорічно. Мета всім зрозуміла, внести хаос, розшатати галузь, знищити громадські мисливські господарства економічно, а надалі – роздерибанити угіддя. Мисливці об'єднались і виступили проти такої політики і проти Сівця особисто. Але, хто очолив протест мисливців у серпні 2011? Мітинг перед Кабміном України організували і очолили блогери українських мисливських сайтів?! Шуляр та Щегельський (голова Київської обласної організації УТМР) заборонили розгортати на мітингу прапори УТМР та виступати з критикою політики Сівця від імені Товариства. Ганьба керівництву УТМР! Не побоялись виступати з самою різкою критикою на адресу Держкомлісгоспу ніхто, тільки не було чутно представників УТМР, хоча пересічних утмрівців було більш ніж кого. До речі, в подальшому, коли Шуляр об'їжджав обласні організації Товариства з метою збереження угідь, він не соромився присвоювати заслугу в організації того історичного мітингу саме собі і УТМР.


Але тоді, в 2011, ми сприйняли нейтралітет Шуляра, як політичний хід, ми ще не відчули, що стежка з Всеукраїнської ради УТМР до владних кабінетів Партії регіонів вже прокладена, що Шуляр підібрав ключик до Сівця, і вище.


Не так давно до нашої організації попав лист, який підтверджує це припущення. Як на нашу думку, цей лист, хоч і направлений до Облдержадміністрації, але є нічим іншим, як відкритим тиском на Івано-Франківську обласну раду, демонстрацією сили та зв'язків Франківської обласної організації УТМР та Товариства в цілому з Партією регіонів. Судіть самі: до терміну закінчення користування угіддями УТМР в Івано-Франківській області (згідно цього листа) залишається ще пів року (вересень 2012), а голова фракції Партії регіонів Єфремов в березні 2012 вже звинувачує І.-Франківську обласну раду у «зволіканні з прийняттям рішення» і, майже наказує Голові І.-Франківської облдержадміністрації Вишиванюку М.В. (теж регіоналу): використовуючи свій тиск і повноваження «вирішити питання щодо надання в користування угідь УТМР», та ще й не відкладати у довгий ящик, а доповісти якомога скоріше.Половина тексту листа присвячена похвалі УТМР та Шуляра особисто. Вас не дивує така турбота Голови депутатської фракції партії регіонів про івано-франківських мисливців? Ні, вибачте, не за всіх мисливців Франківщини, а саме за інтереси І.-Франківського УТМР.

 

 

Спробуємо разом відповісти на це питання.


Невже ви дійсно вірите, що відвертий регіонал Єфремов, абсолютно безкорисно, буде турбуватися за відвертих бандерівців (з повагою відносимося до цього терміну) та ще й озброєних та сформованих в загони (в первинні організації), готових у будь-яку хвилину виступити проти банди Януковича. Хто не бував у Карпатах, той не розуміє, що таке первинні колективи мисливців на батьківщині Степана Бандери.

 

То що могло поєднати їх інтереси з Партією регіонів? Вибори у Верховну Раду України, голоси для регіоналів у тих частинах України, де вони не мали можливості результати голосування сфабрикувати.


Як ми то розуміємо, саме Шуляр і Лущак (голова І.-Франківської обласної організації УТМР) пообіцяли регіоналам підтримку на виборах від імені самої потужної громадської організації України. Згадайте скільки було політичних заходів з боку УТМР, пов'язаних саме з наданням угідь в 2012 році. То що, голоси утмрівців на виборах до ВР Шуляр поміняв на угіддя.


Ви скажете, що нема в тому нічого поганого, що Шуляр турбується за утмрівських мисливців. Ні, шановні, Шуляр турбується за території, з яких він та його свита будуть збирати врожаї та данину з українських мисливців. Що ще продав чи пообіцяв Шуляр регіоналам за благополуччя своєї імперії і особистої посади? Чи не обіцяє Шуляр регіоналам підтримку і сьогодні, чи не гарантує він наш нейтралітет та неучасть у захисті країни.


Одним словом, нас - мисливців, членів УТМР, без нашого відома поженили з регіоналами! А може ми є молодшими братами Партії регіонів, і вона за нас по сімейному турбується?


Задаймося ще одним питанням: чи не зверталися регіонали до Шуляра з найважливішим питанням періоду революції у Києві – як відреагують майже 40 тисяч мисливців Києва та області на побиття студентів (наших дітей) на Майдані? Як відреагують мисливці на розстріл мирних протестувальників? Вважаєте, що цепні собаки Януковича не боялися реакції озброєних київських мисливців? А може їм гарантували наш нейтралітет.До речі Івано-Франківська організація УТМР з чисельними порушеннями в документах, незважаючи на значні недоліки в роботі, на жорстку критику на її адресу, таки отримала угіддя – спрацював «наїзд» Партії регіонів. Регіонали свої обіцянки виконали, відповідай за базар, молодший брате - УТМР, відпрацьовуй.


Дивує одне, у самому серці українського спротиву, надії української держави на захист, в Івано-Франківську та Києві, озброєними чоловіками керують відверті прихвосні регіоналів.

Лист 

Лист   

 

 


Асоціація мисливців України

Я.Радевич


Организация того или инного мероприятия создает весьма много хлопот, что отбирает много времени и сил. По этому, гораздо лучше поручить это дело на специальную компанию, которая имеет опыт и необходимое оборудование, в которой не обязательно покупать, а возможна аренда тентов или необходимого снаряжения, и, которая, удовлетворит любое другое желание в этой сфере.

 

 Коментарі  

 
#5 ярий 11.06.2014 21:26
Мова йдеться не про мисливців УТМР,а його керівництво.Не співставляйте,ш ановний,ніс з пальцем.Поясніть суть викладених документів УТМР за підписом Єфремова,а також,співпрацю тісну з ПР вашого керівництва.Пошаною вояків УПА чи героїв Нбесної сотні і інших патріотів прошу не прикриватися бо це не лише аморально,але і "небажано" .Це вам скаже кожен націоналіст.
 
 
#4 Опришок 04.06.2014 15:14
УТМР – велика мисливська родина!
Хто хоче скомпрометувати УТМР?
Кому це вигідно?
Чи зупиняться із подібними публікаціями не українці, не члени УТМР, перевертні в людській подобі?
На ці запитання є відповідь!
Перевертні створюють свої сайти з однією метою, посіяти ворожнечу серед користувачів мисливськими угіддями. Хто вони? Це люди без роду та племені, без мисливської освіти, які ніколи та ніде не зробили жодної доброї справи і захворіли чумою. На їхню брехню не знайдуть жодної відповіді порядні люди, спеціалісти, науковці, тому що ми знаємо хто це насправді!!!
Чому Ярослав Радевич із Стрия Львівської області вводить в оману мисливців?
Хіба не знає і не розуміє, що за брехню прийдеться відповісти? Коли в город націоналістів кидають камінь зла, то вороги від нього і постраждають.
В наших мисливських угіддях за кошти членів УТМР посвячені каплички Борцям за Волю України, Степанові Бандері. Ми перші надавали допомогу «Майдану», підтримували та підтримуємо наших хлопців там, де це потрібно.
А ці публікації тільки згуртовують організації УТМР, формують загони які готові в будь-яку хвилину виступити проти ворога Української нації і знищити його.
Для досягнення нашої мети – мати свою Державу-Україну, свою владу, зберегти УТМР, щоби простий мисливець-українець був господарем мисливських угідь, виправдані будь-які кроки та вчинки.
А вам тхорі-писаки є над чим задуматися і є ще час покаятись…
Ми, утемерівці працюємо над змінами в мисливському законодавстві, щоби Закон гуртував і об’єднував мисливців в єдину мисливську родину!!!
 
 
#3 ярий 02.06.2014 22:15
Слід зазначити, що звернення до державних органів влади проводилися і проводяться постійно при керівництві будь-яких урядів та партій, а те що УТМР чули і давали відповідь посадові особи це індикатор плідної роботи яка постійно проводиться Товариством.

Хоч не приховуєте,що при всіх владах.Якби були гітлерівці,хоча ПР їх наслідники,тако ж жило б УТМР -е керівництво приспівуючи.
 
 
#2 Віктор Петрович 30.05.2014 11:37
В такий складний для України час «шановний» пан Радевич Ви підбурюєте до ворожнечі та протистояння громадян нашої держави, а саме мисливців і рибалок, підтасовуючи і перекручуючи факти. Ви направляєте думку мисливців України, що Товариство яке було разом із своїми членами в найскладніші етапи життя навіть в часи другої світової війни, є ворогом та зрадником, прививаючи штампи що УТМР брат тої чи іншої політичної партії. Скажімо відверто, що люди, які звинувачують керівництво УТМР в співпраці з політичними силами підтверджують свою власну не компетентність та тупість.
Слід зазначити, що звернення до державних органів влади проводилися і проводяться постійно при керівництві будь-яких урядів та партій, а те що УТМР чули і давали відповідь посадові особи це індикатор плідної роботи яка постійно проводиться Товариством.
Як результат
У 2012 році в користування надані у встановленому Законом порядку мисливські угіддя Хмельницькій та Одеській (100 % від попередньої площі, терміном на 20-25 років), Сумській (97 % від попередньої площі, терміном на 5 років), Івано-Франківській (73 %, на 15 років), Львівській (70 %, на 15 років), Закарпатській (52 %, на 15 років), Запорізькій (83 %, на 15 років), Київській (63%, на 15 років);
У 2013 році в користування надані мисливські угіддя Дніпропетровськ ій (94%, на 25 років), Рівненській (81 %, на 25 років), Полтавській (68%, на 15 років), Тернопільській (100 %, на 7 років), Донецькій (100 %, на 2 роки) обласним організаціям УТМР завдяки співпраці керівництва цих обласних організацій Товариства із керівництвом обласних державних адміністрацій, обласних рад і безпосередньо на місцях із районними керівниками, а також власниками та користувачами земельних ділянок.
А ви пан Радевич кусаєте злобно лікті бо Вам не дістався ласий шматок мисливських угідь для створення власної вотчини, а тепер ви розпускаєте «вонь» в медійний прості, як той тхір, переслідуючи фірмову ідею чим гірше тим краще.
Ваше звинувачення в бездіяльності керівництва УТМР є брехливими та безпідставними. Першочергове завдання Товариства – охорона, відтворення, збереження та раціональне використання тваринного світу, а взяттяучасті в революції зі зброєю це особисте право кожного свідомого громадянина.
Всеукраїнська рада УТМР в свою чергу постійно займається роботою щодо відхилення законопроектів про заборону полювання різних діячів таких як народний депутат А. Кіссе, який ініціював заборону полювання на три роки. Чим керувався реєструючи цей Закон пан Кіссе нам не відомо, але відповідь дуже проста знищення мисливської галузі України.
Інший «корисний» законопроект підготували народні депутати
Л.Л. Котеляк та В.В. Бутківським 2264 а-д зареєстрований у Верховній раді України від 22.11.2013, за цими пропозиціями користувачів мисливських угідь мають перетворитись на банальних покупців відстрілочних карток в Держлісагенстві .
Пане Радевич Ви з «однодумцями» планували як шакали розтягти мисливські угіддя УТМР на ласі шматки, але бенкетувати не судилося. Шановний не товчіть воду в ступі для здобуття швидкого піару а займайтесь на своєму місці справами які б могли допомогти Україні в цілому та розбудові мисливської галузі.

Український мисливець
 
 
#1 Олесь 23.05.2014 18:52
Цілком погоджуюсь з п.Ярославом.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com