Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
ПОРА ЛАДУВАТИ НАБОЇ?
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 5653   
Вівторок, 10 червня 2014 12:53

Відкриття сезону полювання 2014

Любителі полювання по перу вже рахують дні до відкриття сезону, і оскільки чи найближче до редакції порталу розташовані угіддя Львівського міського осередку УТМР, то ж ми поцікавилися там, як цьогоріч  полюватиметься ловецькому колективу.

 

Як виявилось, наказ по товариству вже готовий, завірений у всіх відповідних інстанціях і нібито не передбачається «неочікуваних» змін  через можливе запровадження військового стану на Сході України. Війна війною, а полювання за розкладом. Бахкати по перу почнемо з 18 години 9 серпня і  продовжимо аж до 30 листопада включно тільки по суботах та неділях за традиційними відстрілками, які зі зрозумілих причин подорожчають відсотків на 20.  (Денна норма – 2 гуски, 3 качки, 5 лисок, 4 водяних курочки. 5 куликів та 10 голубів). Тим кому цього терміну буде замало зможуть трохи пополювати на останні зграї пролітних з 6 по 28 грудня, але вже за окремими разовими відстрілочним картками.

 

Лягашатників трохи збентежить, що з дозволених об’єктів цьогорічного полювання тут зникла перепілка. І це при тому, що місцевий птах в серпні вже майже відлетів і на Львівщину йдуть лише хвилі пролітного.

 

Тішить, що бажаючі мисливці зможуть потрохи згадувати давно забуті полювання борсука з 1 жовтня по 30 листопада  у всі дні тижня на індивідуальних полюваннях, але лише з єгерем.

 

На облавні по «копиту» ходитимемо з 1 листопада по 28 грудня по вихідних. (На дика буде cім ліцензій. Косуль ще не стріляємо.) Зайця полюватимемо  по неділях з 30 листопада по 28 грудня. Трохи ще постріляємо лисиць в січні-лютому 2015 року.

 

Зимовий облік показав, що звіра в цих угіддях трохи побільшало (кабана майже до пів-сотні, а зайця - більше тисячі). Звичайно, дичини хотілося б мати побільше, але єгерська служба не встигає знімати всі браконьєрські петлі, які вперто розставляють з довколишніх сіл.

 

Вдалося «відвоювати» й повернути під опіку товариства популярні серед львівських качатників водно-болотні угіддя «Сухоріччя». А от з деякими іншими колишніми угіддями Львівського міського товариства УТМР справа зайшла в глухий кут. Як відомо, кілька років тому на них накинув оком відомий на Львівщині товстосум Дубневич, який пробавляється мисливством  і вже встиг «підім’яти» під себе чималу долю мисливських угідь області. Цій особі вдалося знайти «аргументи» й переконати  певні сільські ради не перепогоджувати  оренду деяких угідь й Львівському міському УТМР, а дати погодження саме йому. Але після цього він мабуть  усвідомив неможливість проведення на цих територіях «царських» полювань, адже довкола них близько розташовані села, а отже тут все на видноті. То ж він вже кілька років, як призупинив оформлення паперів на оренду цих угідь. Але, дотримуючись принципу «І сам не гам, і людям не дам», цей підприємець не дає можливості сільрадам винести нове рішення, але вже на користь громади УТМР.

 

Отже, як бачимо, окремі приватні особи на Львівщині продовжують грубо нехтувати правом крупного громадського об’єднання мисливців, яке, як зрештою, й інші громадські об’єднання громадян, є важливою складовою нашого суспільства. Сьогодні товариства мисливців – показові осередки демократичного народного самоуправління, а, як відомо, повсякденне реальне життя людей на 90% залежить не від державних установ, а саме від місцевого самоуправління. Ніхто відкрито сьогодні не заперечуватиме  корисність об’єднань громадян, і  зазіхання на їхні права можна вважати ще одним доказом зростаючої реальної загрози демократії в Україні.

 

Ну, а шановних членів УТМР та інших мисливців вже  вітають з наступаючим черговим сезоном полювання та запрошують на свято відкриття ловів.

Пустельник

 

 Коментарі  

 
#1 МИКОЛКА 07.08.2014 21:05
тільки що мені подзвонили і сказали,що відкриття відміняється
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com