Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Колишній міліціонер попався на браконьєрстві
( 2 Votes )
Написав Голос Переглядів - 2453   
П'ятниця, 01 серпня 2014 18:27

Озеро в селіЦієї весни жителі селища Вікно, що розташоване в Гусятинському районі Тернопільської області, в місцевий ставок запустили малька. Купували його в складчину - всього витратили кілька тисяч гривень. Проте не так сталося як гадалося, не встиг короп як слід нагуляти вагу - як на ставок занадилися браконьєри. Знайома ситуація?

 

Звісно це жителів які ревно за всім слідкували, і навіть собі недозволяли виловлювати рибу це неабияк обурило.  Вони організували нічну засідку для упіймання любителів легкої наживи. Успішно реалізували свій план, і зловили "на гарячому" двох чоловік. З води дістали десяток сіток із сімдесятьма кг риби. Сюди відразу ж викликали міліціонерів та представників рибоохорони для документації фактів порушень.

 

Зі слів Андрія Обещіка, керівника відділу охорони водних біоресурсів Тернопільщини, сельчанам завдано збитків у розмірі близько 40 тисяч гривень. Браконьєрів очікують великі штрафи. Вилов продавали на ринках - в селищі Гримайлів та районному центрі Гусятин. Учасниками браконьєрської групи були люди далеко не бідні: один - колишній співробітник міліції, ще один - підприємець.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com