Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Колишній міліціонер попався на браконьєрстві
( 2 Votes )
Написав Голос Переглядів - 2270   
П'ятниця, 01 серпня 2014 18:27

Озеро в селіЦієї весни жителі селища Вікно, що розташоване в Гусятинському районі Тернопільської області, в місцевий ставок запустили малька. Купували його в складчину - всього витратили кілька тисяч гривень. Проте не так сталося як гадалося, не встиг короп як слід нагуляти вагу - як на ставок занадилися браконьєри. Знайома ситуація?

 

Звісно це жителів які ревно за всім слідкували, і навіть собі недозволяли виловлювати рибу це неабияк обурило.  Вони організували нічну засідку для упіймання любителів легкої наживи. Успішно реалізували свій план, і зловили "на гарячому" двох чоловік. З води дістали десяток сіток із сімдесятьма кг риби. Сюди відразу ж викликали міліціонерів та представників рибоохорони для документації фактів порушень.

 

Зі слів Андрія Обещіка, керівника відділу охорони водних біоресурсів Тернопільщини, сельчанам завдано збитків у розмірі близько 40 тисяч гривень. Браконьєрів очікують великі штрафи. Вилов продавали на ринках - в селищі Гримайлів та районному центрі Гусятин. Учасниками браконьєрської групи були люди далеко не бідні: один - колишній співробітник міліції, ще один - підприємець.

.....

Сантехнические работы занятие не для слабонервных. Во первых нужен опыт, во вторых большая отвественность за качество выполненых работ, ведь чем это может закончится знает каждый. По этому лучше не надеятся на свои силы а заказать монтаж системы водоснабжения у професионалов своего дела.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com