Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Нові правила ловлі риби в Білорусі
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6788   
Неділя, 03 серпня 2014 20:18

rybalka v bilorusiЗ 26 червня 2014 в Білорусі вступили в силу нові Правила ведення рибальського господарства та рибальства. Оскільки багато наших співітчизників досить часто відвідують Білорусь, то корисним буде розібратись в питанні: що ж потрібно знати рибалці, щоб самому не потрапити на гачок?


Якщо ви ловите рибу, слід пам'ятати що:


- Не можна ловити рибу вночі з човна;
- На кружках, жерлицях, ставках та інших аналогічних рибальських снастях необхідно буде вказувати прізвище та ініціали і ловити рибу ними можна буде лише вдень, причому не залишаючи їх без візуального контролю;
- В неорендованих риболовних угіддях рибалити можна із загальною кількістю гачків не більше п'яти.


Але, отримавши посвідчення члена республіканського державно-громадського об'єднання «Білоруське товариство мисливців і рибалок», в неорендованих риболовних угіддях буде можлива ловля аматорськими снастями з кількістю гачків до 10 штук, а також ловля риби на доріжку із суден з двигунами і підводне полювання.


Однак і цим рибалки задовольнятися довго не зможуть. Незабаром з'явиться затверджений Міністерством сільського господарства і продовольства перелік риболовних угідь, де перераховані умови діяти не будуть. Там буде можлива ловля тільки снастями із загальною кількістю гачків не більше п'яти, а ловля риби на доріжку із суден з двигунами і підводне полювання будуть заборонені.


Терміни ловлі риби під час нересту теж змінені.


Цього року сома не можна буде ловити з 1 листопада по 15 грудня. Розміри відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому середовищу фізичними і юридичними особами в результаті незаконного вилучення, або знищення диких тварин і шкідливого впливу на середовище їх перебування, виросли в 3 і більше рази.


Згідно з постановою Ради Міністрів Республіки Білорусь № 555 від 6 червня 2014 року, довгопалий і смугастий рак, а також далекосхідна креветка включені в перелік диких тварин, що не відносяться до об'єктів полювання та рибальства, а значить, видобуток їх буде вестися відповідно до правил видобутку зазначених тварин.


Норми видобутку:


Виноградний слимак - 100 кг на добу;
Личинки комарів-звінців - 0,1 кг на добу;
Жаба зелена - 2,5 кг на добу;
Довгопалий (вузькопалий) рак - 2 кг на добу;
Східна річкова креветка - 1 кг на добу;
Смугастий рак - без обмежень.


Вилов річкової креветки з 1 квітня до 1 липня заборонений.


Довгопалого рака можна ловити з 20 березня по 10 червня. Протягом всього року не можна буде добувати яйценосних самок.


Вводиться заборона на вилов в будь-який час року особин з довжиною тіла менше 10,5 см.


Встановлено заборону на залишення раколовок без нагляду, видобуток раків з використанням освітлювальних приладів і (або) плавальних засобів в темний час доби.


Заборонений вилов раків громадянами в особистих цілях з використанням більше трьох раколовок на людину.


Раколовка - знаряддя видобутку раків, сітчастий квадрат (коло) з діаметром не більше 100 см і вічком не менше 22 мм із закріпленою в центрі наживкою (підйомник відкритого типу) або пастку з одним і більше входом довжиною не більше 100 см з діаметром вхідного отвору не більше 70 см і вічком не менше 22 мм (закритого типу).

 

...

Современный, практичный и красивый приусадебный участок требует вмешательства професионалов. Рекомендуем заказать услугу "Ландшафтный дизайн озеленение" в садовом центре "Маргаритка". Компания имеет большой опыт в этой сфере, характеризируется гибким, индивидуальным подходом, и, безусловно, предложит Вам самое лучшее решение.

...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com