Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Найкраща і найдешевша штучна приманка для ловлі хижої риби
( 2 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3626   
Середа, 06 серпня 2014 20:05

porolonova prymanka dlya lovli hyzhakaМова йтиме про поролонові приманки. Їх можна віднести до недорогих і, в той же час, найбільш уловистих приманок. Не кожен рибалка може дозволити собі витратити пристойну суму на покупку воблера, або ж на дорогу фірмову блешню.

А поролон зовсім інша справа. Низька ціна і можливість зробити уловисту приманку в домашніх умовах принесли рибкам з поролону надзвичайну популярність. І все ж, поролонова рибка не так вже й проста, як це здається на перший погляд: зробити приманку вдалої форми і забарвлення, можна тільки маючи певний досвід. Для того щоб поролонова рибка при її використанні показала блискучі результати, потрібно постаратися наблизити її зовнішній вигляд і навіть запах (!) до природної здобичі хижака. Приманка, зроблена в домашніх умовах, повинна бути обтічна і витончена.Поролонова рибка

Поролон, як матеріал для виготовлення штучних приманок, підходить ідеально: він добре вбирає воду, що дозволяє приманці рухатися в водоймі більш природно. Крім цього, поролон м'який: при атаці хижака він без проблем мнеться, оголюючи жало гачка.

Поролонова рибка - це ідеальна приманка для ловлі в закоряженних водоймах, де існує великий ризик зачепів.

Єдине, на що слід звернути увагу, так це на колір саморобної приманки: влітку вона повинна бути більш яскравою, але при цьому імітувати природне забарвлення риби, що мешкає в цій водоймі, а взимку, поролонова рибка повинна бути темного тону. Найбільш правильним рішенням - мати в своєму рибальському арсеналі кілька приманок з поролону, що відрізняються за формою, розміром і кольором. В цьому випадку, навіть початківець риболов, обов'язково підбере для водойми найбільш уловисту рибку.

Як матеріал для виготовлення приманки слід брати тільки еластичний поролон, який легко ріжеться і має білий або жовтувато-кремовий колір. Ці показники можуть говорити про те, що поролон свіжий.

Вибір гачків залежить від водойми, на якій передбачається рибалка: поролонову рибку можна оснастити як одинарним гачком, так і двома трійниками, які часто застосовуються при виготовленні воблерів. Виготовляти поролонових рибок рекомендується партіями, що істотно зменшить витрати і допоможе знайти ідеальну форму.

Експерименти з кольором приманки приносять іноді фантастичні результати: на змаганнях спінінгістів поролонова рибка «природного» забарвлення часто ставала останнім доказом, і працювала навіть там, де були безсилі дорогі воблери, оберталки чи коливалки.

Говорячи про поролоновою рибку, не можна не згадати, що вона може впливати не тільки на зір хижака, але і на його нюх. Поролон, як ніякий інший матеріал здатний прекрасно вбирати запахи. Поролонова рибка яскравого забарвлення, просочена риб'ячим жиром, не залишить байдужим жодного хижака. А в разі застосування спеціальних атрактантів, які в наш час можна без зусиль придбати в будь-якому рибальському магазині, поролонова рибка стає чемпіоном з уловистості серед усіх приманок. Досвідчені рибалки стверджують, що для того, щоб надати приманці з поролону запах, що змушує хижака атакувати, навіть не обов'язково витрачатися на аттрактант або на риб'ячий жир: досить виловити невеликого малька і розчавити його на поролоновою рибку. Запах буде приманювати хижака протягом 10-15 хвилин, дозволяючи рибалці йти з водойми з хорошим уловом.

Lusik

...

В современных условиях, когда все вокруг быстро меняется, и развивается по непонятным сценариям нужно обязательно побеспокоится о своей защите. Что касается автомобилистов, то давно доказан факт необходимости видеорегистратора. Только он способен решить необоснованые обвинения. Ели Вы еще не обзавелись видеорегистратором советуем обратить внимание на G1W, детали по ссылке http://www.autoview.com.ua/videoregistrator_g1w.html. За доступную цену Вы получаете модель с топовыми характеристиками

...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com