Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Закарпатський рибалка зловив піранью
( 0 Votes )
Написав Reporter Переглядів - 4868   
Четвер, 07 серпня 2014 18:21

Закарпатський рибалка зловив піраньюНа минулих вихідних Юрію Федорчуку, жителю Мукачівського району Закарпатської області, на вудку попалася червона піранья.

 

Рибалив чоловік між Великими Лучками та Червенево. Йому попалась молода особина піраньї Наттерера, або червоної піраньї, самого хижого виду амазонських піраній. 

 

Батьківщиною цього виду піраньї є водойми Південної Америки, в тому числі і відома всім з дитинства річка Амазонка. У своїх місцях проживання вони селяться великими групами, саме тому їх бояться жителі найближчих сіл. Піраньї мають дуже гострі зуби. Великі зграї піраній скупчуються під деревами, на яких знаходяться гнізда птахів і залюбки смакують пташенятами, що випадають з гнізд. Саме ці великі зграї і становлять небезпеку так яскраво показану в голівудських фільмах.

 

В Україні цих риб продають як акваріумних. Скоріше всього, з чийогось акваріума вона і потрапила в річку Латорицю. На щастя, в наших умовах ця риба небезпеки не представляє, тому що в природних умовах червона піранья стає небезпечною, коли в воду потрапляє кров жертви, коли риба дуже голодна і коли її багато. Розплодитись в наших кліматичних умовах піранья теж не зможе: з настанням холодів ця тропічна риба загине.

Reporter

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com