Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Як здобути глухаря за допомогою пательні?
( 3 Votes )
Написав via email Переглядів - 5496   
Субота, 16 серпня 2014 09:07

Напевно, великою мірою популярність полювання чи риболовлі в сучасному світі завдячують різноманітним ловецьким історіям, що мають місце в житті ловця. Чого тільки не трапляється з нашим братом і яких лише байок не наслухаєшся біля багаття в душевній компанії. Однією з таких історій, яку ми в своїй компанії згадуємо мало не кожного полювання, я хотів би поділитись з шановним колективом порталу "Ловецтво України".  

 

Одного разу, ще на початку 90-х, поїхали ми з друзями полювати на глухаря. Чесно скажу, полювання того разу було так, відмовкою, більше хотілося посидіти з компанією старих друзів, сходити в баньку, досхочу наговоритися... Але, як би там не було, а хоч якусь здобич додому привезти треба, і на другий день ми з явним небажанням покинули мисливський будиночок, відправившись в угіддя. Особливо напружуватися ніхто не збирався: угіддя багаті та й звірини в той час було достатньо. Приготували з собою продуктів для якісного обіду, заздалегідь смакуючи посиденьки на свіжому повітрі під хороші напої та шашличок.

 

Той прикрий факт, що призначений на роль «завгоспа» приятель забув замариноване м'ясо в будиночку, з'ясувався тільки перед самим обідом. Повертатися було пізно і далеко, до того ж, ми вже встигли заразитись азартом полювання: глухар-то є, залишилося тільки здобути! Але й на голодний шлунок по лісі бродити не діло. Виручив провідник: дістав з рюкзака чергову банку тушонки, пакет крупи, і приготував цілком пристойну похідну кашу. Щоправда ми самі її трохи зіпсували - не встеживши за полум'ям, коли провідник пішов за водою для чаю, і знизу в казанку каша трохи підгоріла. Тим не менш, з'їли ми все з апетитом, адже на природі смакує все. Задоволено облизуючись відправилися знову по глухарів.


Не пощастило нікому з нас. І глухар є, чутно, як годується. А на постріл не підпускає, як ми лише не підкрадались! Пальнули кілька разів, але більше від безвиході, ніж по реальній цілі. Ось так і поверталися до місця привалу, порожні і злегка розлючені.


Тільки вийшли з-за кущів, як приятель, що йшов попереду, встав як укопаний, а потім з блискавичною швидкістю скинув рушницю і вистрілив. Ми злегка очманіли - хто це до нас завітав? А коли підійшли ближче, ледь не померли від сміху! Пательня із залишками пригорілої каші так і залишилася стояти на колоді біля згаслого багаття, і залишками нашої каші спокусився глухар. Якраз в момент годівлі приятель його і уклав, та й так вдало, що птах перекинулася прямо в сковороду: мовляв, готуйте мене прямо в пір'ї!


Готувати на місці ми його не стали, а забрали з собою: трофей дістався приятелеві, що його підстрелив, оскільки нам треба було звітувати за мисливське проведення часу тільки перед дружинами, а йому - перед дружиною і тещею. Нашим благовірним вистачило яскравої розповіді і клятвених запевнень приятеля, що глухар дійсно був, а якщо хто сумнівається - хай спитає тещу, яка його обскубувала і запам'ятала це на все життя ))).

via email

 

 

Шановні мисливці та рибалки! Якщо маєте чим поділитись з нашим товариством, або бажаєте отримати консультацію чи відповіді на свої питання то ласкаво просимо на наш ФОРУМ. Статті, байки та історії  можна відсилати на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ми радо їх опублікуємо, якщо вони підходять під формат нашого порталу. Однак не забувайте вказувати свої імена, чи псевдоніми.

 

...

Не получается занятся любимым делом? Побалуйте себя тематическими играми. Охотникам, например, будут интересны игры про охоту. На сайте, также очень много других игр на самые разнообразные тематики.

 ...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com